بیانیه ارتش به مناسبت سالگرد حماسه سوم خرداد

خبر عجیب

شفقنا- ارتش جمهوری اسلامی ایران به مناسبت سومین هورداد سالروز آزادسازی هرمشهر بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش شفقنا، متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

به نام خدا

خرمشهر محل عشق و خاطره تاریخی ملتی است که هم در مقاومت و دفاع از ارزش‌های این سرزمین غنی و هم در حفظ فرامین رهبری الهی حضرت امام خمینی (ره) اوج استقامت و ایثار را به نمایش گذاشته است. ملت قهرمان ایران قهرمانانه در حماسه پرشکوه سوم خرداد وارد میدان نبرد شد و در برابر تجاوز و ظلم مشت های پولادین خود را زد و در تاریخ ماندگار شد.

ملت بزرگ ایران صفحه اقتدار سوم هورداد را با طلا نوشت و اراده ایرانیان را به جهانیان نشان داد و صلابت ملت فاتح هرمشهر را در صفحات زرین تاریخ ثبت کرد.

ملت غیور ایران در سی و چهار روز دفاع و نوزده ماه مقاومت از میهن اسلامی یکپارچه ایستادند و ایستادند تا طعم شکست و ذلت متجاوزان و ستمگران را بچشند به اذن الهی.

فرزندان غیور امت اسلامی در قالب لشکر و سپاه و بسیج در قالب یک ید با ایثار و از خود گذشتگی و در پرتو عنایات الهی به پیروزی بزرگی دست یافتند و حماسه های جاودانه آفریدند و مقتدرانه نشان دادند که شما هرگز اجازه نخواهد داد که عزت و استقلال مردم ایران تضییع شود.

حماسه سوم هورداد نماد اتحاد رزمندگان اسلام در دفاع از امنیت و تمامیت ارضی ایران اسلامی و الگویی روشن برای همه نسل های آینده در دفاع از استقلال و حریم میهن عزیزشان است.

  پرچم کاروان اعزامی کشورمان در رده پنجاه و هفتم جدول قرار گرفت

هرمشهر از دست خدا آزاد شد زیرا ملت ایران برای پاسداری از دین و پایداری در برابر دشمنان اسلام و بیعت با رهبری الهی و الهی و در راستای تدبیر نورانی بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی با خداوند پیمان بسته بودند. ایران فرمان معنوی امام زمان (عج) به معنای خدا بود و خداوند به ملت کمک کرد و هرمشهر را طبق وعده آزاد کرد.

پیروزی بزرگ اسلام در حماسه سرنوشت ساز سوم هورد، جبهه کفر و استکبار را منفعل و مستاصل کرد و دشمن را از پیروزی بر ملت غیور ایران مأیوس و مأیوس کرد.

ارتش جمهوری اسلامی ایران با تبریک سالروز آزادسازی خرمشهر، روز ملی مقاومت، ایثار و پیروزی رهبر معظم انقلاب و فرمانده معظم کل قوا و ملت بزرگ ایران ، و خدا را به خاطر این حماسه بزرگ، کشور و شهدا و رزمندگان این حماسه بزرگ را شکر کرد.

سربازان غیور ارتش جمهوری اسلامی ایران با شهدای گرانقدر دفاع مقدس تجدید میثاق کردند و این اطمینان را دادند که بیش از هر زمان دیگری حاضرند جان خود را در راه حفظ نظام اسلامی و امنیت کشور و کشور فدا کنند. منافع مردم ایران

دیدگاهتان را بنویسید