برگزاری 134 دوره آموزشی با 113 هزار ساعت آموزشی در شهرداری کوم

به گزارش خبرگزاری موج قم، مهدی مبینی وی با اشاره به اهمیت آموزش کارکنان گفت: در دو سال اخیر اپیدمی بیماری عروق کرونر باعث کاهش دوره های آموزشی حضوری و افزایش دوره های مجازی و تخصصی در ادارات آموزش و پرورش کشور و در نتیجه شهرداری کوم شده است.

وی با اشاره به اینکه در سال گذشته بر اساس برآوردها و برنامه ریزی های انجام شده 134 دوره آموزشی برگزار شد، خاطرنشان کرد: این دوره ها شامل 12 دوره عمومی و 122 دوره تخصصی است.

مدیرکل سرمایه انسانی شهرداری کوم ادامه داد: از این دوره ها 118 دوره مجازی شامل 70 دوره آنلاین، 25 دوره تولید محتوا و 23 دوره فایل علاوه بر 16 دوره شخصی بود.

وی تعداد کل این دوره ها را 113 هزار ساعت تدریس در سال 1400 می داند و می افزاید: کسب رتبه سوم المپیاد علمی کارکنان شهرداری کشور، پذیرش بیش از 100 کارورز و کارورز و انعقاد تفاهم نامه همکاری با 20 نفر آموزشی. و مراکز علمی دوره های آموزشی کارکنان و خانواده ها سایر اقدامات در زمینه آموزش اداره کل سرمایه انسانی شهرداری در سال 1400 .

مبینی در خصوص اجرای طرح مستندسازی الکترونیکی پرونده های کارکنان در سال گذشته گفت: در این راستا بایگانی فیزیکی پرونده ها، اسکن پرونده ها، بارگذاری در سامانه پرسنلی و تکمیل بارگذاری حدود سه هزار پرونده انجام شد. .

  قیمت سکه امروز 1 اسفند 92 اعلام شد

دیدگاهتان را بنویسید