باید به حمایت خانواده، جوانان جمعیت و پرهیز از یک فرزند توجه ویژه شود

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، علی اشرف تابانی ظهر امروز در مراسم روز ملی جمعیت که با حضور خانواده سازمان تامین اجتماعی ایلام برگزار شد، اظهار کرد: در راستای سیاست های مقام معظم رهبری و حمایت از خانواده و جوانان باید به این موضوع توجه ویژه ای شود.

وی افزود: خانواده موفق خانواده ای است که هم خود و هم فرزندانشان با نماز و مسائل دینی آشنا باشند. موفقیت فقط در جایگاه مدیریت نیست، بلکه شایستگی افراد به والدین برمی گردد.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: هر پدر و مادری که در زندگی انسان موثر باشد قطعا فرزندان موفقی به جامعه خواهد داد.

وی گفت: مهمترین موضوعی که فرزندان صالح را برای ورود به جامعه سوق می دهد، تربیت صحیح آنهاست. در نظام دینی همواره ادعا شده است که غذای حلال برای رشد معنوی کودکان بسیار مؤثر است.

تابانی گفت: همه ما موظفیم به مقوله غذا و ایمان به خدا توجه کنیم. هر چه رابطه والد و فرزند بهتر باشد، محیط زندگی ما بهتر است.

مدیر تامین اجتماعی ایلام نیز در این آیین گفت: پیوند خانواده باعث شادی خانواده و جامعه می شود و توجه به تولد فرزندان مهم است.

مهجار سلیمانی افزود: خانواده کودک برای والدین و فرزندان مشکل ایجاد می کند. وقتی کودک بدون همراه و بدون الگو بزرگ شود در آینده از نعمت عمو و عمه و عمه و عمه نیز محروم خواهد بود.

وی گفت: در خانواده کم جمعیت تربیت فرزند به درستی انجام نمی شود زیرا خانواده پرجمعیت قوانین خاصی وضع می کند و مناسب اعضا است.

  بینش تنها سلاح در برابر دشمنان است

دیدگاهتان را بنویسید