ضرغامی به شورای شهر تهران می رود

به گزارش خبرگزاری موج، علیرضا نادعلی یکی از اعضای شورای شهر تهران با اشاره به شصت و چهارمین جلسه شورا گفت: این جلسه روز سه شنبه 7 اردیبهشت 1401 از ساعت 8:45 الی 12:00 در سالن شورا

وی افزود: این نشست با سخنرانی پیش از دستور سید احمد علوی و حضور سید عزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به مناسبت روز جهانی موزه و میراث فرهنگی آغاز می شود.

نادعلی ادامه داد: در این جلسه تداوم دو فوریت طرح ارائه مهلت برای پرداخت برگه های عوارض ساختمانی صادر شده در اسفند ماه 1400 و همچنین طرح الزام شهرداری تهران به ارائه لایحه ایجاد پورتال برای صدور بررسی می شود. مجوزهای شهرداری”

سخنگوی شورا خاطرنشان کرد: اصلاح یک فوریت طرح تامین مالی پروژه های توسعه و بازسازی تاسیسات آب و فاضلاب شهری و اجرای طرح تامین اضطراری آب شهر تهران و تامین بخشی از کسری آب و فاضلاب. هزینه ها نیز بررسی خواهد شد.»

همچنین در این نشست علی محمد محتاری، مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهر تهران گزارشی از توسعه فضای سبز شهر تهران در سال 1400 و به ویژه توسعه 1250 هکتار جنگلداری در قالب یک طرح ارائه می کند. پروژه سبز.کمربند اطراف تهران.

وی ادامه داد: پس از بررسی لایحه شهردار تهران مبنی بر معرفی هفت نفر از مسئولان شهرداری تهران برای انتصاب به عنوان معاون ذیحساب، وی در دستور کار جلسه قرار می گیرد و در نهایت چندین مورد از ثبت شماره ثبت باغ ها خواهد بود. بررسی شود.»

  استولتنبرگ از تصمیم فنلاند برای پیوستن به ناتو استقبال کرد

دیدگاهتان را بنویسید