کشف و ضبط 40 تن روغن خوراکی ذخیره شده در شوش

کشف و ضبط 40 تن روغن خوراکی ذخیره شده در شوش

دادستان شوشا از شناسایی و کشف 40 تن روغن خوراکی ذخیره شده از 2 فروشگاه در این شهرستان خبر داد و گفت: در مجموع 40 تن روغن خوراکی ذخیره شده از این فروشگاه ها کشف و ضبط شد.

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، سجاد اسدی مهر گفت: پس از تشکیل پرونده قضایی برای متخلفان و پلمب فروشگاه ها، روغن های کشف شده وارد چرخه توزیع می شود.

وی ادامه داد: شناسایی و افشای این احتکار بر اساس دستور رئیس قوه قضائیه برای برخورد با بازفروش و احتکار «و کمک به قوه قضائیه در انجام اصلاحات اقتصادی» انجام شد.

دادستان شوشا گفت: این اقدام به منظور جلوگیری از متخلفان حوائج عمومی و با دستور قاطع دادستان مرکز ناحیه از 2 فروشگاه بزرگ توزیع و توزیع نفت در شوش 40 تن روغن کشف و ضبط شد.

اسدی مهر افزود: مقرر شد در اسرع وقت با نظارت ادارات مسئول در خصوص توزیع این میزان روغن تصمیم گیری شود.

وی با تاکید بر عزم قوه قضائیه برای همکاری با دستفروشان و دلالان گفت: تیم های رصد بازار متشکل از نمایندگان تعزیرات حکومتی، صمت، اتاق اصناف و نیروی انتظامی از مراکز تحویل کالا، مغازه ها و انبارها بازدید کردند و بازار را رصد کردند. با تخلفات احتمالی در محل.

دادستان و انقلاب شوش تاکید کرد: برخورد با گرانفروشان، دلالان و افرادی که با اخلال در بازار قصد کسب سود غیرقانونی دارند همچنان ادامه دارد و قوه قضاییه با این افراد و مسئولانی که به تعهدات قانونی خود عمل نکرده اند برخورد می کند. در این رابطه. در صورت عدم بررسی بررسی خواهند شد.

  دانلود سخنرانی های آقا دارستانی

دیدگاهتان را بنویسید