رئیس سازمان تبلیغات اسلامی: مزیت هیئت ملاک است

به گزارش شفقنا از مهر، حجت الاسلام والمسلمین محمد کومی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در مراسم اختتامیه مهر هوایی نوین در تالار وحدت گفت: رهبر معظم انقلاب از ضرورت این امر سخن گفتند. بازسازی انقلابی ساختار فرهنگ

وی افزود: با توجه به فرمایش و تاکید رهبر معظم انقلاب بر بازسازی فرهنگ، به حداقل رساندن تبلیغات ساختاری، اداری و حکومتی اشتباه است. رشد و شفقت باید بر اساس توحید، ولایت، عدالت و محبت در جامعه باشد.

حجت‌الاسلام کومی با بیان اینکه رشد و تحول در جامعه لازمه آن است، گفت: مقدمه رشد فرهنگی در جامعه، تغییر در ساختارهای بین‌ذهنی در مقابل تحریف‌ها و روایات است.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی ادامه داد: تبیین و التزام به قانون و صبر در جلسات تخصصی، حوزه های علمیه و دانشگاه ها اتفاق نمی افتد، بلکه تبیین زینبی نیاز به گستره جامعه دارد.

وی افزود: زینبی نیاز به تبیین شدت جهاد با دشمنی دارد که از هیچ خوبی در این جامعه خوش نمی آید. بهترین وسیله این مبارزه و تبیین، سوق دادن جامعه به سبک صحیح و زندگی خوب است. این همان چیزی است که در هویت همه ما وجود دارد و شناسنامه ماست و به قول سردار دلها حاج قاسم سلیمانی ما امت امام حسین هستیم.

حجت الاسلام کومی با بیان اینکه هیئت مرکز جهاد تبیین است، گفت: هیئت خیمه و حصن و قلعه کلام حق و مبلغان اسلام ناب است. اسلام ناب همان اسلام عاشورایی است. به فرمان حضرت آقا در هیئت نه تنها مداح و خطیب و معبود در هیئت، بلکه هر یک از اعضای هیئت مربیان و تبیین کنندگان اسلام ناب محمدی هستند.

  آمریکا: به حمله روسیه به اوکراین پاسخ خواهیم داد

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: امتیاز هیئت ملاک است و ملاک عبادت جامعه کبیره است. ملاک هر چه باشد شک از بین می رود و جای جلاد و شهید عوض نمی شود.

وی در پایان تصریح کرد: ضوابط نیاز به بازنگری دارد و تاکنون. هر هیئتی که یک هیئت بود، فارغ از اینکه چه کسانی روی سن می آمدند، معیارها را توضیح می دادند و بررسی می کردند. هیئت و هیئت ها شایسته بالاترین تقدیر از افرادی مانند من هستند. به برکت وجود و نهضت امام خمینی(ره) امروز می توانیم روح خود را شاداب کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید