توضیحات مدیرعامل شهداب یزد برای آخرین تغییرات این تیم / نگاهی داریم به حضور شایسته در مسابقات جهانی

به گزارش خبرگزاری موج یزد امیر شرافت مدیرعامل شهداب یزد وی گفت: پیروزی تاریخی یک تیم یزدی در لیگ برتر شور و نشاط خاصی را در بین مردم ایجاد کرده است و مسئولان استانی حمایت معنوی بیشتری از ما دارند. پس از قهرمانی در لیگ به دنبال موفقیت در مسابقات قهرمانی باشگاه های آسیایی در تهران هستیم و شاهد حضور شایسته در رقابت های باشگاه های جهان هستیم.

افتخار حضور بازیکنان کلیدی خارجی در تیم شهداب که در آن حضور دارند قهرمانی باشگاه های آسیا وی گفت: برنامه ای برای استفاده از بازیکنان خارجی نداشتیم زیرا معتقدیم قهرمانی در لیگ سخت تر از آسیا است اما با توجه به حضور پیکان و نمایندگان ژاپن و قطر در این رقابت ها و عدم استفاده از تیم های ملی تصمیم گرفتیم بازیکنان خارجی را به خدمت بگیریم.» جذب ستاره های معروف پیکان نیز باعث شد تا از مهره های خارجی بیشترین میزان و قدرت را به کار ببریم.

وی درباره میزان دستمزد این بازیکنان خارجی تصریح کرد: مبلغ قرارداد آنها برای یک فصل بسیار زیاد است اما برای مدت کوتاه 10 روزه مانند مسابقات قهرمانی باشگاه های آسیا می توان با 10 تا 15 و تا 20 قرارداد مذاکره کرد. هزار دلار.

مدیرعامل شهداب یزد درباره آمادگی این تیم برای فصل آینده لیگ برتر گفت: بیشتر تیم را حفظ می کنیم و بقیه بعد از بازی های باشگاه های آسیایی مشخص می شود. قرارداد کادر فنی در پایان این رقابت ها به پایان می رسد اما دو طرف خواهان ادامه همکاری هستند.

  امیر عبداللهیان: روابط ایران و روسیه در مسیر روابط راهبردی است

دیدگاهتان را بنویسید