تشکیل اتاق فکر گامی در جهت ممنوعیت اعمال سلیقه ای و با احساس است

به گزارش خبرگزاری اصفهان موج، حسن بخشنده نیروی انتظامی در همایش رؤسا و اعضای کمیته های تخصصی پژوهشی اندیشکده مدیریت شهری کاشان، تشکیل این اندیشکده ها را گامی عملیاتی برای جلوگیری از اعمال طعمی و احساسی دانست. گفت: اندیشکده مدیریت شهری کاشان با اشاره به مشکلات زیرساختی شهر به ویژه در حوزه گردشگری، نقش نگرش پژوهشی در حل این مشکلات اساسی و دیرینه حائز اهمیت است.

چالش اصلی مسیر توسعه کاشان نبود رویکرد کل نگر و کلان است

وی نبود چشم انداز بلندمدت را یکی از چالش های جدی در توسعه کاشان بزرگ دانست و خاطرنشان کرد: وجود یک نگرش کل نگر و کلان می تواند بسیاری از مشکلات امروز شهر و منطقه را کاهش دهد.

شهردار کاشان توسعه و برتری واقعی کاشان را بدون زیرساخت های مناسب دست نیافتنی دانست و گفت: کاشان شهری با جایگاه ویژه، تمدن غنی و ظرفیت پاک، نامی شناخته شده در عرصه جهانی است، اما نمی تواند. با توجه به این چالش طولانی مدت از فرصت های بسیاری استفاده کنید.

وی با اشاره به موضوع مدیریت بحران به ویژه کم آبی و آلودگی هوا به عنوان یکی از حوزه های جدی و ضروری برای تحقیقات نقشه برداری خاطرنشان کرد: به چالش ها پرداخته شده است.

بهشنده امین افزود: مبلمان شهری، حوزه های فرهنگی و اجتماعی، گردشگری، رفاه عمومی و… از دیگر زمینه هایی است که نیازمند اقدامات اساسی مبتنی بر تحقیق و کارشناسی است.

باید بگویم؛ همایش روسا و اعضای کمیته های تحقیقاتی ویژه اتاق فکر مدیریت شهری کاشان با حضور شهردار کاشان، نماینده ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در کاشان و آران و بیددل، اعضای شورای اسلامی، مدیران شهری و بیش از 70 معلم و معلم این مراسم به همت معاونت برنامه ریزی و هماهنگی شهرداری کاشان برگزار شد.

  آکادمی باشگاه استقلال در بندرعباس تاسیس می شود

دیدگاهتان را بنویسید