برپایی اردوی فرهنگی تربیتی دانش آموزان استان

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، حسن بهرام نیا امشب در جلسه شورای آموزش و پرورش استان با بیان اینکه رسالت معلمان رسالت انبیا است، اظهار داشت: معلمان برای تربیت دانش آموزان و سازندگان کشور تلاش می کنند و این نقش ممتازی است. و سازنده .

استاندار ایلام با اشاره به ضرورت ایجاد اردوگاه فرهنگی آموزشی دانش آموزان در استان، خواستار مکان مناسب با وجود دیدنی های طبیعی این مهم شد و ادامه داد: وارد می شود.

وی افزود: اینکه 68 درصد دانش آموزان به رشته های علوم تجربی علاقه دارند و در رشته های فنی و ریاضی کم شانس بوده اند باید مورد بررسی جدی قرار گیرد و نیازمند توسعه فرهنگی همه جانبه و اطلاع رسانی گروه هدف برای گسترش رشد کلی تحصیلی است. «در روستاها اقدام کنید.

استاندار ایلام بر استفاده از ظرفیت واحدهای صنعتی برای رعایت مسئولیت اجتماعی و ایجاد هنرستان های تخصصی تاکید کرد و افزود: با توجه به مشکلات بیکاری و اشتغال جوانان، فارغ التحصیلان باید مهارت های مورد نیاز جامعه را بیاموزند و در هنرستان ها حضور یابند. و مراکز کار و دانشی را که آموزش های تخصصی ارائه خواهند کرد، ترویج کنند.

بهرام نیا با تاکید بر اهمیت آموزش و پرورش به عنوان یکی از نهادهای مهمی که جامعه در بحث هدفمندی یارانه ها هدف والایی در حوزه فرهنگی دارد، گفت: متولیان امر آموزش و پرورش می توانند با برگزاری جلسات توجیهی با مدیران و معلمان مدارس با این قشر فرهیخته دیدار و اطلاع رسانی کنند. و فرهنگ سازی اقدام بزرگ دولت در بحث هدفمندی یارانه ها.

  کمک های ویژه ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) به حادثه دیدگان سیل هرمزگان

نماینده عالی دولت در استان با اشاره به اقدامات شجاعانه ای که دولت برای تغییر رویه پرداخت یارانه به مصرف کنندگان و جامعه هدف در دستور کار دارد، خاطرنشان کرد: اقشار پایین جامعه و مصرف کنندگان و این بسیار عالی است. خدمات و باید در جامعه بیشتر توضیح داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید