پیام تبریک مدیرعامل بیمه کوثر به مناسبت فرارسیدن سال 1401

به گزارش موج نیوز، مدیرعامل بیمه کوثر به مناسبت فرارسیدن سال 1401 پیام تبریکی صادر کرد که به شرح زیر است:

نوروز 1401 میهمان دستان قرن جدید شد. باز از دل سرد زمستان بهار خندان سربرآورد و عطر خوش زندگی در رگهای خشکیده طبیعت جاری شد.

خدا را شکر که موفق شد سال پرافتخار دیگری را در کنار همکاران ارزشمند و پرتلاش ما در شرکت بیمه کوثر سپری کند. سال گذشته با اتکا به خالق بزرگ موفق شدیم در فراز و نشیب ها و برخورد به موقع با قربانیان در مقاطع مختلف و همچنین با اجرای صحیح برنامه های اصلی شرکت مطابق با سیاست های بالادستی و رعایت الزامات رگولاتوری در کنار هم باشیم. دستیابی به اهداف اصلی به ویژه ارتقای اصول اخلاقی، حرفه ای و معنوی و با توجه به ارزش والای خدمت به مردم و تلاش برای سربلندی ایران اسلامی، وظایف و مسئولیت های خود را به بهترین نحو انجام می دهند.

اکنون در قرن جدید و سال جدید مطابق منویات رهبر معظم انقلاب باید برنامه های این شرکت را در هندسه شعار سال «تولید دانش بنیان و اشتغال زایی» بازتعریف کنیم. وی افزود: حمایت از بنگاه‌های اقتصادی و تضمین تداوم فعالیت‌های تولیدی از طریق عملیات بیمه‌ای از وظایف ذاتی شرکت‌های بیمه است و هرچه در تحقق آن بهتر باشیم، قطعاً می‌توانیم در اجرای عملی شعار سال اهمیت بیشتری داشته باشیم.

بیمه کوثر با تلاش مدیران و کارکنان متخصص، دلسوز و متعهد خود در این سال ها با بهره مندی از دانش و فناوری نوین در مراحل مختلف عملیات بیمه ای سعی در ارائه خدمات با کیفیت در کمترین زمان ممکن داشته و بی شک این روند در نوین سال به طور جدی بیشتر دنبال خواهم کرد. اصل حمایت از نمایندگان و توانمندسازی آنها برای توسعه فروش نیز یک سیاست مشخص در ز کی کوثر است و تاکید می کنم که تمامی دستاوردهای شرکت با مشارکت ذینفعان مختلف و به صورت تیمی به دست آمده است.

  روش جدیدی را برای درمان بیماران سرطانی کشف کنید

سالی سرشار از آرزوهای مادی و معنوی و لحظاتی سرشار از آرامش و آسایش را برای شما عزیزان آرزومندم، امیدوارم با برکت ماه مبارک رمضان در آغاز سال جدید، رسالت حساس و سخت خود را به انجام برسانیم. در سنگر بیمه به اشتغال جوانان کشور کمک نکنیم و از مشکلات زندگی کشور بکاهیم و با تمام وجود به ارائه مجموعه خود مانند همیشه با شعار کارهای بسیار خوب در پایان سال

دیدگاهتان را بنویسید