پوشش فعال اقدامات پلیس در 200 نقطه کلانشهر مشهد

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، سرهنگ حسین دهگانپور فرمانده انتظامی مشهد در خبری اعلام کرد: جاده این شهر به صورت ویژه آسفالت است.

سرهنگ دهقانپور اشاره می کند تدارکات عید نوروز نیروی انتظامی گفت: هدف از طرح های نوروزی ایجاد امنیت مطلوب و ارائه خدمات پلیسی مناسب به نمازگزاران و مجاوران معبد منور رضوی در ایام تعطیل است.

فرمانده انتظامی مشهد گفت: پیشگیری از سرقت و حوادث رانندگی و روان سازی ترافیک از مهمترین برنامه های فرماندهی انتظامی شهرستان مشهد است که اقدامات لازم در این زمینه انجام شده است.

وی همچنین خاطرنشان کرد: در این راستا 10 ایستگاه استقبال از نوروز برای راهنمایی مسافران و زائران و 2 ایستگاه برای مشاوره رایگان روانشناسی در کوچه های ساحلی محل اقامت مسافران و ورودی های این شهر ایجاد شده است.

فرمانده انتظامی مشهد یادآور شد: خوشبختانه با تلاش ستاد فرماندهی انتظامی مشهد مشکل خاصی در سطح شهر وجود ندارد و شاخص های امنیتی مطلوب ارزیابی شده و وضعیت تحت کنترل پلیس قرار دارد.

سرهنگ دهقانپور خاطرنشان کرد: پوشش فعال ترتیبات پلیس در 200 نقطه مشهد با حضور مقتدرانه ماموران نیروی انتظامی اجرا می شود و شاهد نظم و امنیت خوبی در شهر مقدس مشهد هستیم.

  ویژه فعالان فرهنگی: نمایشگاه تخصصی «فصل تبیین جهاد»

دیدگاهتان را بنویسید