هشدار نوروزی برای موتورسیکلت سنگین برای پلیس

خبر عجیب

شفقنا- چهارشنبه سوم فروردین ماه سال ۱۴۰۱ سه دستگاه موتورسیکلت سنگین توسط پلیس راه تهران بزرگ در بزرگراه شهید باکری توقیف شد.

به گزارش شفقنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، چهارشنبه سوم فروردین ماه 1401 سه دستگاه موتورسیکلت سنگین توسط پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در بزرگراه شهید باکری توقیف شد.

سرهنگ علی همهانی معاون آموزشی و فرهنگی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران گفت: امروز چهارشنبه سومین روز از اولین هفته از اولین ماه قرن جدید سه دستگاه موتورسیکلت سنگین از محور تهران در محور شهید باکری توقیف شد.

همهانی افزود: این سه موتورسیکلت فاقد مدارک، پلاک و تخلفات تصادفی بودند که پلیس حوالی ساعت 17 امروز پروتکل اولین توقیف موتورسیکلت در قرن جدید را به نام آنها ثبت کرد.

معاون آموزشی و فرهنگی نهضت پلیس راهور تهران در پایان گفت: رانندگان موتورسیکلت های سنگین که گواهینامه و مدارک ندارند باید بدانند که بحث پلیس موتورسیکلت های سنگین بدون مجوز، بدون علامت و سنگین است که در سطح شهر تردد می کنند و احساس می کنند. راحت با رانندگی پرخطر. آنها طبق قانون با سایر رانندگان تداخل دارند و البته با اراده افرادی که در این زمینه مطالبات زیادی از پلیس دارند جدی گرفته می شود.

خبر قبلیاستعفای مشاور ارشد پوتین
خبر بعدیترافیک فشرده در جاده کرج – چالوس

  7 زخمی در اعتراضات مردمی در سودان

دیدگاهتان را بنویسید