مسافران باید به بهداشت مواد غذایی خود توجه کنند

به گزارش موج نیوز، پیرحسین کولیوند، رئیس جمعیت هلال احمر کشور وی در بازدید از ستاد اجرایی خدمات اجرایی استان همدان به مناسبت فرارسیدن سال نو گفت: از حضور پررنگ و آمادگی بسیار خوبی که برای خدمت رسانی به مردم عزیز و مسافران عزیز داشتند قدردانی می کنم.نشاط اجتماعی هلال احمر جوانی و آسایش امدادگران هلال احمر عالی بود.

کولیوند افزود: ستاد خدمات گردشگری کار بسیار خوبی انجام داد و دستگاه های شرکت کننده به درستی در ستاد اجرایی گرد هم آمدند و همکاری، همدلی و همکاری آنها باعث ارائه خدمات بهتر به مردم و ایجاد هم افزایی خوبی خواهد شد.

وی ادامه داد: آمادگی بسیار خوبی را در استان همدان دیدم. البته در دو روز گذشته به استان های کوم، البرز و قزوین هم سفر کردم. خدا را شکر در همدان شور و نشاط اجتماعی بیشتری دیدم و بهتر خدمت می کنند. با تشکر از اینکه کارکنان برای ایجاد آرامش عمومی آسایش خود را کاهش داده اند.

رئیس جمعیت هلال احمر به مسافران توصیه کرد: گردشگران در ایستگاه های تعیین شده توقف کرده و از امکانات آموزشی، تفریحی و توصیفی استفاده کنند.

وی ادامه داد: از مراکز بهداشتی که مراجعه کردم اکثر مراجعین از مشکلات گوارشی شکایت دارند.به شما توصیه می کنم مراقب تغذیه سالم خود باشید. برخی از مسافران داروهای روزانه همراه خود نداشتند که تاکید می کنم حتماً همراه خود داشته باشند.

کولیوند افزود: هموطنان عزیز به ترافیک و به ویژه هواشناسی توجه کافی داشته باشند تا خدای ناکرده سفر را به سلامت به پایان برسانند.

  بنگلادش عامل ناامنی در اردوگاه مسلمانان روهینگیا را دستگیر کرد

دیدگاهتان را بنویسید