فعالیت سامانه بارشی در برخی مناطق غربی طی 24 ساعت آینده

به گزارش موج نیوز، بر اساس تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی، سامانه بارشی طی 24 ساعت آینده در شمال غرب، غرب، سواحل خزر، ارتفاعات جنوبی و غربی و دامنه های البرز و ارتفاعات مرکزی زاگرس فعال می شود.

بارش ها در گیلان، غرب مازندران، زنجان، البرز، قزوین و نوار شمالی تهران شدید پیش بینی می شود. در نواحی شمال غرب و غرب دریای خزر بارندگی پیش بینی می شود.

برای روز دوشنبه 18 فروردین ماه در سواحل دریای خزر و برخی مناطق شمال شرق بارندگی پیش بینی می شود. توده گرد و غبار تشکیل شده در عراق بر اثر وزش باد و حرکت آن از سمت شرق طی 24 ساعت آینده غرب و جنوب غرب کشور و امروز در بخش هایی از جنوب غرب، غرب، مرکز، شرق کشور را تحت تاثیر قرار می دهد. ، شمال شرق و فردا جمعه علاوه بر مناطق ذکر شده در دامنه های جنوبی البرز و جنوب شرق کشور گاهی وزش باد شدید غبارآلود پیش بینی می شود.

همچنین در روز شنبه وزش باد شدید و احتمال گرد و خاک در دامنه های جنوبی البرز، جنوب شرق و شرق و یکشنبه برای جنوب غرب و بخش هایی از نوار شرقی و امروز (14 فروردین) در سواحل غربی دریای خزر و اردبیل 3 تا 5 درجه و طی دو روز آینده در سواحل شرقی دریای خزر و شمال شرق افزایش محسوس دما از 8 تا 12 درجه پیش بینی می شود.

بندرعباس و اهواز با حداکثر 32 درجه گرم ترین استان کشور و اردبیل با حداکثر یک درجه سردترین استان و همچنین آسمان تهران برای امروز (14 فروردین) نیمه ابری همراه با رگبار و رعد و برق است. وزش باد شدید و گاهی تگرگ تهران 13 و کمیته آن 9 درجه می شود.

  گرانی باعث تقاضای مرغ و ماهی در کرمانشاه نشده است

دیدگاهتان را بنویسید