اطلاعات آیفون 15 / تغییر بزرگ طراحی فقط برای مدل های آیفون 15 پرو

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از سایت gizmochina; آیفون تا 15 سال آینده دارای صفحه نمایش OLED خواهد بود و حسگرهای Face ID به دلیل داخل صفحه نمایش قابل مشاهده نخواهند بود. این بدان معناست که این گوشی هوشمند با صفحه نمایش سوراخ شده واقعی از اپل خواهد بود. انتظار می رود دوربینی در زیر پنل سامسونگ (UPC) داشته باشد که با صفحه نمایش داخلی Samsung Galaxy Z Fold3 ظاهر می شود.

آیفون 15 اپل تنها دوربین جلویی قابل مشاهده خواهد داشت. همچنین حدس زده می شود که این تغییر بزرگ طراحی تنها برای آیفون 15 پرو در دسترس خواهد بود. انتظار می رود سری بعدی آیفون 14 اپل شامل چهار مدل آیفون 14، 14 مکس، 14 پرو و ​​14 پرو مکس باشد. مدل‌های Pro دارای یک اسلات دوتایی برای دوربین جلو و سنسورهای Face ID خواهند بود، اما مدل‌های غیر پرو همچنان یک شیار در بالای صفحه نمایش خواهند داشت.

علاوه بر این، گزارش هایی وجود دارد که تنها مدل های آیفون 14 پرو با پردازنده Apple A16 Bionic عرضه می شوند، در حالی که مدل های معمولی از پردازنده A15 استفاده می کنند، در حالی که از نظر فناوری حافظه تفاوت هایی وجود دارد.

  اهالی رسانه خواستار تامین اجتماعی هستند/مدیرعامل انصاف نیوز: با خبرنگاران به عنوان کارمند دولت رفتار نکنید/ صاحبان مشاغل را بر اساس ویژگی ها و شرایط کاری آنها درک کنید

دیدگاهتان را بنویسید