اسکان 32000 مسافر نوروزی در پارک های کوم

شفقنا- مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز قم گفت: از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون ۳۲ هزار مسافر نوروزی در ۸ هزار چادر اسکان داده شده اند.

به گزارش شفقنا، به گفته پیام جوادیان، پیش بینی می شود تا پایان نوروز بیش از 30 هزار چادر در بوستان های کوم با بیش از 120 هزار نفر اسکان داده شود که با احتساب تعداد مکان های تحت پوشش، این تعداد از مرز 300 هزار نفر عبور می کند.

وی گفت: ستاد اسکان شهرداری کوم تا 14 فروردین آماده پذیرایی از مسافران است و در صورت نیاز این افراد در مناطق سرپوشیده اسکان داده می شوند.

مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز قم گفت: تمامی کمپ ها و تفرجگاه های قم آماده استقبال و ارائه خدمات بهتر به مسافران و زائران هستند. پارک هاشمی در منطقه یک، پارک امام رضا(ع) در منطقه دو، فدک در منطقه سه، پارک نیایش و نیاز در منطقه پنج و پارک گدیر نیز آخرین راه حل محسوب می شوند.

وی می گوید: با توجه به سرما و احتمال بارندگی در روزهای آینده خانه تکواندو در منطقه یک، ورزشگاه جوانمرد در منطقه 2، ورزشگاه شهید طاهریان و دوهنچی در منطقه 3، ورزشگاه شهید حیدریان و رضایان در منطقه 4 و ورزشگاه ظهور. در منطقه 5 یکسان هستند. پرونده ها در آمادگی کامل هستند.

رئیس سازمان زیباسازی شهرداری کوم همچنین به اقدامات زیباسازی شهر در شب سال نو اشاره کرد و گفت: در این راستا 25 پروژه نورپردازی کوم اجرا شده که بخش مهمی از آن در بلوار بزرگ نصب شده است. پیامبر (ص) و خیابانهای اصلی.

  ذخیره سه ورودی در مدیریت مهندسی شبکه شرکت

جوادیان با اشاره به همجواری با روز طبیعت گفت: همزمان با سیزدهم فروردین ماه جاری، تمامی پارک ها و کوچه های شهر فعال است و از شهروندان و مردم درخواست می شود از اقداماتی که به محیط زیست و فضای سبز آسیب می زند خودداری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید