از 25 اسفند تا امروز 32 میلیون تردد در جاده های کشور به ثبت رسیده است

به گزارش موج نوروز، سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری فرمانده کل کشور امروز با تبریک عید نوروز و شعبانیه نوروز 1401، افزود: اردوی نوروزی از 25 اسفند آغاز شده و تا 15 فروردین ادامه دارد.

وی گفت: در نیمه اول نوروز همکاران ناجا چه در جاده ها و چه در شهرستان ها بیشترین حضور را دارند و موج معکوس به تازگی آغاز شده و این مقدمات بازگشت مسافران خواهد بود.

سردار اشتری افزود: تمرکز ما بر روی گشت های پلیس است که باید فعال باشند و مراکز واکنش از جمله سامانه فوریت های پلیسی 110 باید آماده پاسخگویی سریع و به موقع به مردم باشند.

وی گفت: تاکنون 32 میلیون تردد ثبت کرده ایم که پیش بینی می کنیم تا پایان تعطیلات به بالای 50 میلیون تردد برسد و این رقم بالایی است و از مردم می خواهیم قوانین راهنمایی و رانندگی را به شدت اجرا کنند.

رئیس پلیس راه کشور در خصوص تلفات جاده ای افزود: طبق آمار امسال شاهد کاهش تلفات خواهیم بود اما این میزان باید به حداکثر کاهش یابد و امیدواریم تا پایان سال 50 درصد تلفات تصادفات جاده ای کاهش یابد. سال.” مردم و سایر دستگاه ها.

سردار اشعری گفت: پلیس هوشمند قانون مدار و نشاط بهاری از جمله شعارهای پلیس مبنی بر اینکه هوشمندی و قانون مداری باید با سرعت بیشتری محقق شود.

وی افزود: موضوع قانون مداری صلاح است و تا پایان سال محور و مسئولان ما باید در راستای قانون باشند و مردم نیز تابع قانون باشند.

سردار اشعری گفت: باید تلاش کنیم در طول سال بهترین خدمات را به مردم ارائه کنیم چرا که باعث افزایش اعتماد مردم می شود.

  تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان راهی مغولستان شد/ تیم ملی اعلام شد

دیدگاهتان را بنویسید