2 کشته و 3 مجروح در تصادف رانندگی در کوم

به گزارش خبرگزاری موج قم، علی بیگدلی وی در گفتگویی گفت: اولین حادثه رانندگی در سال 1401 در ساعت 15 و 37 دقیقه روز سه شنبه دوم فروردین ماه در محور ساوه – دستجرد ابتدای روستای تینوج رخ داد.

وی افزود: در این حادثه با وجود حضور به موقع عوامل اورژانس، دو سرنشین خودرو که یک زن 75 ساله و یک مرد 45 ساله بودند بر اثر شدت جراحات وارده از ناحیه دم جان باختند.

به گفته رئیس مرکز فوریت های پزشکی و مدیریت حوادث کوم، در این حادثه سه نفر زخمی شدند که یک پسر حدودا هشت ساله و دو زن حدودا 40 ساله بودند.

بیگدلی با بیان اینکه سه دستگاه آمبولانس برای نجات جان مصدومان اعزام شد، گفت: بیمار با مشاهده مجروحان شدید حادثه رانندگی طی یک عملیات بشردوستانه بیمار را به خودروی شخصی منتقل کرد تا برای انتقال مجروحان به شدت آمبولانس اختصاص داده شود. خودشان به اورژانس رفتند.

به گفته وی، در این حادثه رانندگی دو مامور آمبولانس، یکی از کارشناسان مرکز فوریت های پزشکی که در قالب اکیپ مراقبت نوروزی از محور مواصلاتی استان بازدید کردند و یک نفر دیگر در حال تردد در جاده، مشاهده کردند. صحنه تصادف به کمک قربانیان آمد.

بیگدلی در پایان گفت: با اقدام تحسین برانگیز خانواده بیمار قلبی و این دو کارشناس وظیفه شناس اورژانس مصدوم به شدت از این حادثه جان سالم به در برد.

  تاج در ایران; 109 بیمار فوت کردند و 3010 نفر در طول شب شناسایی شدند

دیدگاهتان را بنویسید