کشف بیش از نیم تن مواد مخدر در سبزوار

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، سردار ابراهیم قربان زاده جانشین فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی در این خبر اعلام کرد: مواد مخدر این استان با همکاری پلیس آگاهی سبزوار و داورزن و پلیس آگاهی خراسان جنوبی در پیگیری اقدامات اطلاعاتی باند قاچاقچیان را که در حال جابجایی اسلحه بودند و 4 دستگاه خودرو متعلق به این باند را در یکی از محورهای ارتباطی این باند شناسایی کردند. شهر سوباراز در یک عملیات مسلحانه متوقف شد.

سردار گربان زاده افزود: در این عملیات مسلحانه و درگیری با دلالان مرگ این امر منجر به کشته شدن دو قاچاقچی و دستگیری 5 متهم دیگر شد و پلیس خراسان رضوی در بازرسی از خودروها 555 کیلوگرم مرفین کشف کرد.

جانشین فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی خاطرنشان کرد: 32 کیلوگرم تریاک به همراه یک قبضه گرین فایت، یک قبضه اسلحه کلاشینکف، سلاح برنو و مهمات آرپی جی به همراه مهمات مربوطه از دیگر کشفیات پلیس در این عملیات بود.

وی در تشریح این عملیات گفت: همچنین اعضای این باند با یک محموله مواد مخدر اقدام به فرار کردند که در جریان آن یکی از سودجویان دستگیر شده مجروح و به مراکز درمانی منتقل شد.

سردار گربان زاده در خاتمه گفت: از مردم تقاضا داریم هرگونه اخبار و اطلاعات در خصوص فعالیت اعضای باند و فروشندگان مواد مخدر را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند تا پلیس در اسرع وقت با سوداگران مرگ و اغتشاشگران برخورد کند. امنیت قاطعانه به اشتراک بگذارید

  انتصابات دوستانه یا خانوادگی به دلیل نبود قانون و دستورالعمل تعیین شرایط انتصاب مدیران ارشد است.

دیدگاهتان را بنویسید