چاپ 3 مرکز خلافی تحویل فرآورده های خام دامی در خراسان رضوی

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، هادی زارای مدیر روابط عمومی اداره کل دامپزشکی خراسان رضوی در خبری گفت: سه مرکز اخلالگر در عرضه فرآورده های خام دامی طی 48 ساعت گذشته در مشهد پلمب شدند.

زارای افزود: دو مورد از مراکز ذکر شده همزمان با بازدید مشترک گروه های نظارتی دامپزشکی مشهد که با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه مشهد انجام شد. مهر و موم شد و مرکز سوم در گشت مشترک گروه های دامپزشکی با سایر دستگاه ها پلمپ شده است.

روابط عمومی دامپزشکی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: این مراکز در بلوار طبرسی، خیابان آیت الله عبادی و منطقه سپاد مشهد فعال بوده و به دلیل تخلفات مکرر و بی توجهی به دستورالعمل های بهداشتی دامپزشکی، فروش مرغ خلال شده مغایر است. با مصوبات کارگروه تنظیم بازار، نگهداری فرآورده های خام دامی از گذشته و …

وی تاکید کرد: سلامت و امنیت غذایی مداحان و همسایگان آستان ملک، افسر انتظامی رضوی خط قرمز دامپزشکی است و برای اجرای دقیق و هر چه بهتر این طرح نظارت بر سلامت دامپزشکی در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان با هرگونه تخلفی که امنیت غذایی شهروندان و نمازگزاران حرم رضوی را تهدید کند به شدت برخورد خواهد کرد.

روابط عمومی اداره کل دامپزشکی خراسان رضوی یادآور شد: از ابتدای اجرای طرح از 15 اسفندماه تاکنون 54 خودروی متخلف تحویل فرآورده های خام دامی به استان بازرسی شدند.

زارای خاطرنشان کرد: شهروندان می توانند با تماس با شماره تلفن 4 رقمی 1512 و یا سامانه پیامکی 300001512 نسبت به گزارش تخلف در تولید و تحویل فرآورده های خام دامی در مشهد و سایر شهرستان های استان اقدام لازم را انجام دهند.

  قیمت طلا امروز ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱/ قیمت طلای دست دوم اعلام شد

دیدگاهتان را بنویسید