پلیس کوم با تمام توان و تجهیزات در خدمت نمازگزاران و مسافران نورزوی است

به گزارش خبرگزاری موج قم، سرداربهادر اسماعیلیوی با حضور در برنامه زنده تلویزیونی عید سعید غدیر خم با تبریک سال نو به همه هموطنان عزیز گفت: پلیس کوم تمام توان و تجهیزات خود را برای نورزوها و مسافران در حال تردد و یا عبور از استان به کار می گیرد. آنها هیچ مشکل امنیتی و ترافیکی ندارند.

وی با اعلام اینکه خدمت بی منت شهروندان، زائران و مسافران نوروزی وظیفه پلیس است، گفت: موفقیت پلیس در گرو خدمت بی منت آحاد جامعه و جلب رضایت مردم اما در تمام ایام است.

جانشین فرمانده انتظامی استان قم با اشاره به رسالت خطیر نیمه شعبان و برگزاری کنگره بزرگ مسعود در آن روز در مسجد مقدس جمکران، افزود: خدمت به زائران، مسافران و مردم امری پسندیده و ارزشمند در اسلام است. به گونه ای که پلیس وظیفه برقراری نظم، امنیت و آرامش را بر عهده دارد و تردیدی نیست که چنین مسئولیت مهمی در آخرت نیز بدون پرداخت نخواهد ماند.

وی افزود: افزایش مشارکت مردمی باعث ایجاد امنیت پایدار و افزایش احساس امنیت در بین شهروندان می شود.

سردار اسماعیلی در بخشی دیگر از سخنان خود سرعت و شتاب را از عوامل اصلی تصادفات عنوان کرد و از رانندگان خواست تنها به مقصد فکر نکنند و مسیر را جزئی از سفر بدانند و از سرعت و سرعت مطمئنه پرهیز کنند. و سرعت مجاز . . رانندگی کنید، مراقب اموال آنها باشید و هر گونه مشکل مشکوک را از طریق تماس با سامانه 110 به پلیس اطلاع دهید و در صورت داشتن پیشنهاد یا انتقاد از عملکرد پلیس استان با سامانه 197 تماس گرفته و تحویل بگیرید.

  تهران به همکاری خود با آژانس بین المللی انرژی اتمی ادامه می دهد

دیدگاهتان را بنویسید