ویژه فعالان فرهنگی: نمایشگاه تخصصی «فصل تبیین جهاد»

خبر عجیب

شفقنا- نمایشگاه تخصصی «فصل جهاد تباین» در راستای افزایش ظرفیت فعالان فرهنگی سراسر کشور با محوریت چهار موضوع اصلی «جهاد تبین»، «بانوی تراز انقلاب»، «انحطاط تمدن غرب» برگزار می شود. “، “دستاوردهای انقلاب و کارآمدی نظام اسلامی” را در اختیار عموم مردم قرار می دهد.

به گزارش شفقنا، در ایام نوروز سال 1401 نمایشگاه ویژه ای با عنوان «فصل جهاد تبیینی» در مسجد مقدس جمکران برپا می شود. این نمایشگاه به همت دفتر کمی موسسه مطالعات فرهنگی انقلاب اسلامی (حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب) و با همکاری معاونت فرهنگی مسجد مقدس جمکران برگزار می شود.

نمایشگاه تخصصی «فصل جهاد طبین» به منظور افزایش ظرفیت فعالان فرهنگی در سراسر کشور با محوریت چهار موضوع اصلی «جهاد تباین»، «بانوی تراز انقلاب»، «انحطاط تمدن غرب» «دستاوردهای تمدن غرب»، انقلاب و کارآمدی نظام اسلامی» را در اختیار مخاطب قرار می دهد. با توجه به حضور کارشناسان در هر بخش از نمایشگاه، بستری برای گفت و گوهای کارشناسی در مورد هر موضوع فراهم شده است. همچنین غرفه ویژه «کودکان و نوجوانان» آماده پذیرایی از کودکان زائر است.

علاوه بر بخش‌های مختلف فصل تخصصی «فصل تبیینی جهاد»، معرفی برنامه‌های پژوهشی و مبسوطی برای نشر اندیشه‌های دو امام انقلاب و نیز مشاوره کتب و ارائه مطالعه کتب عالی به رهبر توسط کارشناسان در این نمایشگاه بخش ویژه ای به رویدادهای فکری و تبلیغاتی اختصاص یافته است تا به گروه هایی از مخاطبان ارائه شود.

نمایشگاه ویژه «فصل جهاد تبیان» یکم تا دوازدهم فروردین ماه 1401 از ساعت 10 الی 22 از ساعت 10 الی 22 آماده پذیرایی از زائران ارجمند به ویژه فعالان فرهنگی سراسر کشور می باشد. «شبستان امام هادی س» در مسجدالحرام جمکران (ورودی شماره یک).

  تسلیت هیئت اهل بیت (ع) آفریقای جنوبی در پی درگذشت آیت الله صافی گلپایگانی

دیدگاهتان را بنویسید