وزش باد شدید در تهران/ احتمال آبگرفتگی در تهران وجود دارد

به گزارش موج نیوز، اداره کل هواشناسی استان تهران با صدور هشدار زرد نسبت به فعال بودن سامانه بارشی از ظهر پنجشنبه (14 فروردین) تا صبح جمعه (14 فروردین) و بارش باران و برف در ساعات معینی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید خبر داد. تا بسیار شدید گاهی کولاک و تگرگ پیش بینی می شود. همچنین در نواحی شمالی و مرکزی استان بارش باران و رعد و برق گاهی همراه با وزش باد شدید تا بسیار شدید و احتمال رگبار تگرگ پیش بینی می شود.

بر اساس این گزارش، همچنین برای لغزنده بودن معابر به ویژه در مسیرهای کوهستانی و تپه ماهورها، احتمال آبگرفتگی معابر شهری و بالا آمدن سطح رودخانه ها و خطر صاعقه در استان تهران هشدار داده شده است که هنگام پوشیدن تجهیزات زمستانی نیز توصیه می شود. در جاده های کوهستانی همچنین از کوهنوردی خودداری کنید در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها توقف نکنید.

در این اخطار، پیش بینی می شود وزش باد از بعدازظهر پنجشنبه (13 فروردین) تا شنبه (15 فروردین) افزایش یابد، گاهی همراه با وزش باد شدید و گاهی وزش باد بسیار شدید در جنوب استان تهران همراه با طوفان موقت گرد و خاک.

در این بیانیه آمده است که احتمال شکستن درختان فرسوده و آسیب رساندن به سازه های موقت و خطر ریزش سنگ از کوه ها در جاده های کوهستانی وجود دارد. از آسمان دوری کن

  برق در ریل سوم پروژه مترو کوم

دیدگاهتان را بنویسید