هیچ نگرانی در مورد تامین اقلام اساسی در کوم وجود ندارد

به گزارش خبرگزاری موج قم، محمدرضا حاجی رضا وی با اشاره به تامین و تنظیم اقلام اساسی و استراتژیک در ایام نوروز و نیمه شعبان گفت: در این زمینه گام های بلندی برداشته شده و کمبودی در بازار وجود نداشته است.

وی ادامه داد: از ابتدای نوروز امسال تاکنون کمبودی در زمینه میوه، گوشت، روغن، شکر و برخی کالاهای اساسی در این استان مشاهده نشده است.

وی با اشاره به شعار سال با عنوان تولید دانش بنیان و ایجاد اشتغال گفت: یکی از بخش های مهمی که در تولید و امنیت غذایی نقش بسزایی دارد بخش کشاورزی است و این بخش یکی از مولفه های مهم است. در دستیابی به ثبات قدرت

رئیس سازمان جهاد کشاورزی شهرستان کوم افزود: دستیابی به امنیت غذایی پایدار برای استفاده از این توان به عنوان یکی از ابزارها و مولفه های قدرت، تقویت و توسعه شرکت های دانش بنیان در این بخش برای افزایش تولید و بهره وری است.

حاجی رضا گفت: استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان در سال آینده به طور ویژه در سازمان جهاد کشاورزی کوم مورد بررسی قرار می گیرد و ظرفیت های تحقیقاتی و تحقیقاتی این شرکت ها برای تولید محصولات سالم و بیشتر مورد بحث و بررسی قرار می گیرد. بهره وری عالی.”

  سیاست ضد تروریسم ایالات متحده به چیزی جز کشتار غیرنظامیان و نابودی آنها منجر نشده است

دیدگاهتان را بنویسید