ممنوعیت و محدودیت تردد در خراسان رضوی

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، سرهنگ حسین میش مست رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان رضوی در خبری اعلام کرد: تا بیست و دومین روز در روزهای 14، 8، 13 و 14 فروردین ممنوع است. .

سرهنگ میش مست گفت: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت به استثنای حاملان سوخت، فرآورده های بهداشتی، کالاهای اساسی یا مجوز از 13 فروردین ماه در تمامی مناطق برون شهری ممنوع است.

رئیس پلیس راه خراسان رضوی همچنین اعلام کرد: تردد انواع موتورسیکلت در ایام نوروز در تمامی محورها و محورهای استان و سایر محورهای نیازمند ممنوع است.

وی افزود: در تمامی محورهای برون شهری که در ایام وی اعلام شد محدودیت های ترافیکی قابل استفاده برای انواع تریلر و کامیون های عبوری انواع تریلرها، کامیون ها و مخازن حمل مواد قابل احتراق و فاسد شدنی، بهداشتی، ضدعفونی کننده و کالاهای اساسی (گندم، جو، برنج، سویا، دانه های روغنی) و یا دارای مجوز از پلیس راهور ناجا از این استثنا.

رئیس پلیس راه خراسان رضوی با اشاره به این محدودیت ها در ایام نوروز تاکید کرد: ممنوعیت تردد چنین وسایل نقلیه ای فقط در جاده هایی استفاده می شود که قوانین ترافیکی یک طرفه اعمال می شود یا تردد در طول سال ممنوع است.

سرهنگ میش مست گفت: حمل و نقل کالاهایی که قبلاً مجوز ترانزیت دریافت کرده اند در تمامی محورهای اصلی برون شهری از ساعت 7 صبح روز جمعه 5 فروردین لغایت یکشنبه 7 فروردین و از 7 فروردین تا ساعت 7 صبح روز سه شنبه. 30 فروردین و همچنین از ساعت 7 صبح روز جمعه 13 فروردین تا ساعت 7 صبح روز دوشنبه 15 فروردین ماه ممنوع است.

  آلودگی هوای پایتخت همچنان ادامه دارد

وی خاطرنشان کرد: صدور مجوز برای ترانزیت وسایل نقلیه کالا از تاریخ 16 اسفند 1380 تا 14 فروردین 1301 و برای تاریخ های 5، 6، 9 و 10 فروردین فقط برای محموله های ضروری کشور به تشخیص مراجع صادرکننده مجوز ممنوع است. اتفاق می افتد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان خراسان رضوی یادآور شد: ورود و تردد تمامی وسایل نقلیه برای حمل سوخت تا روز جمعه 6 فروردین و از ساعت 7 صبح یکشنبه از ساعت 7 الی 19 و همچنین از ساعت 7:00: ساعت 00 روز پنجشنبه از ساعت 11 الی 7 یکشنبه 13 فروردین ممنوع است، ضمن اینکه این خودروها فقط در روز امکان تردد خواهند داشت و در روزهای باقیمانده از طرح نوروزی سال 1401 باید در محله های امن به نشانی توقف کنند. شب

سرهنگ میش مست خاطرنشان کرد: در صورت نیاز به اعمال محدودیت های پیش بینی نشده در محورهای تحت پوشش خراسان رضوی، برای کنترل و ساماندهی عبور و مرور خودروها، پلیس راه استان با هماهنگی پلیس راه ناجا و بررسی های متقابل و منطقه ای انجام می شود. فرصت های فراوانی برای اطلاع از راه حل های مناسب دارند.

دیدگاهتان را بنویسید