ما می خواهیم ایران را شکست دهیم و رهبر شویم

به گزارش این خبرگزاری، پائولو بنتو، سرمربی تیم ملی فوتبال کره جنوبی امروز در نشست خبری پیش از بازی با ایران حضور یافت و به سوالات خبرنگاران مرتبط با این دیدار پاسخ داد.

بنتو که تیمش زودهنگام با ایران به جام جهانی صعود کرد، با استناد به تعدادی از بازیکنان هر دو تیم که به تاج عفونی شده‌اند، گفت: هر دو تیم با عفونت‌ها و مصدومیت‌های ویروس کرون مشکل دارند. شرایط برای ما مانند سایر مسابقات مقدماتی جام جهانی خواهد بود.

وی ادامه داد: اگرچه سبک های دو تیم متفاوت است، اما انتظار یک دیدار جذاب است. هر دو تیم برای کسب مقام اول گروه سخت تلاش می کنند. حریف برتری دارد و تنها در صورت تساوی می تواند در صدر جدول باقی بماند. ما باید برنده شویم. ما می توانیم با کمی ریسک برنده شویم و بازی خوبی برای هواداران انجام دهیم. می خواهیم ایران را که تیم قدرتمندی است شکست دهیم و قهرمان شویم.

سرمربی کره جنوبی در پاسخ به اینکه در صورت شکست ایران می تواند رکورد بیشترین پیروزی را در بین مربیان کره جنوبی به دست آورد، گفت: تمام تلاش خود را می کنیم تا 3 امتیاز را بگیریم و در گروه اول قرار بگیریم. همچنین مهم است که بهترین بازی ممکن را به عنوان تیم انجام دهیم. ایران شاید همه بازیکنانش را نداشته باشد اما مشخص است که حریف قدرتمندی است.

بنتو گفت: وقتی صحبت از رکوردها می شود، فکر می کنم پیروزی مهمتر از هر چیزی است. مهمترین چیز در فوتبال تیم و پیروزی است. ما خود را برای مسابقه ای آماده می کنیم که در آن هواداران به خوشی بپردازند و هر کاری که ممکن است انجام می دهیم تا پیروزی مورد نظر را به ارمغان بیاوریم. رتبه اول در گروه مهمتر از اهداف فردی خواهد بود.

  در شهر مرزی برست؛ دور سوم مذاکرات هیئت های روسیه و اوکراین آغاز شد

او درباره ورود دیرهنگام ستاره کره جنوبی سان هیون مین و سایر لژیونرها به کمپ گفت: نقش این تیم کمک به سون هیون مین است که بهترین عملکرد خود را نشان دهد. او سه شنبه وارد کره شد و روز چهارشنبه امکان تمرین وجود داشت. در فوتبال بخش بدنی مهم است، اما بخش روحی یکسان است. او قبلا در مسابقات مقدماتی جام جهانی نشان داده که از نظر روحی قوی است، بنابراین معتقدم در بازی فردا هم این را نشان خواهد داد.

سرمربی کره جنوبی در واکنش به اینکه بیشتر بازی های قبلی ایران با کره جنوبی با تفاضل گل به پایان رسیده است، گفت: از آنجایی که در مرحله مقدماتی جام جهانی بازی کردیم، خود را برای بازی فردا آماده می کنیم. ما می خواهیم مثل همیشه با مالکیت توپ بر بازی مسلط شویم. سعی می کنیم تا حد امکان خط وسط را کنترل کنیم. همچنین در نظر داشته باشید که در طول مسابقه با تیمی قدرتمند روبرو هستید و باید به حریف خود احترام بگذارید. شما باید با حمله تا حد امکان قفل بازی را باز کنید

دیدگاهتان را بنویسید