زمان شروع اردوهای تیم ملی جوانان در رشته های کشتی آزاد و فرنگی اعلام شد

به گزارش موج نیوز، اردوی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان از 18 تا 30 فروردین ماه در دانشکده علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی تهران برگزار می شود.

اسامی نفرات دعوت شده به این اردو به شرح زیر است:

57 کیلوگرم: احمد محمدنژاد جوان (خراسان رضوی) – علی مومنی (مازندران) – سینا زندی (لرستان) – ابراهیم هواری (مازندران) – شهداد خسروی (مازندران)

61 کیلوگرم: آرمین حبیب زاده (مازندران) – محمدمهدی پلنگوار (مازندران) – علی گلی زادگان (تهران) – علی هورامدل (تهران)

65 کیلوگرم: محمدعلی عموزاد (مازندران) – محمدرضا شاکری (لرستان) – عباس ابراهیم زاده (مازندران) – یوسف جابری (تهران)

70 کیلوگرم: حسن محمداععی (البرز) – سید امیرمهدی حسینی (مازندران) – علی رضایی (مازندران)

74 کیلوگرم: عرفان الهی (مازندران) – امیرحسین مغتی (خراسان رضوی) – سبحان رحمانی (مازندران)

79 کیلوگرم: سبحان یاری (کرمانشاه) – وحید اسماعیل زاده (تهران) – مجید باقری (خراسان رضوی)

86 کیلوگرم: عارف رنجبر (البرز) – ابوالفضل یاراحمدی (لرستان) – محمدجواد صالحی (مازندران) – حسین نوری (تهران)

92 کیلوگرم: مبین عظیمی (کردستان) – محراب بابایی (خراسان رضوی) – حسین رسولی (همدان) – مهدی حاجیلویان (همدان)

97 کیلوگرم: امیرعلی آذرپیرا (تهران) – فرهاد بطوایی (لرستان) – طاها خمینی (خراسان رضوی)

125 کیلوگرم: امیررضا معصومی (گیلان) – ابوالفضل رستم پور (گیلان) – سالار حبیبی (تهران) – مصطفی تقانی (خراسان رضوی)

سرمربی: محسن کاوه

تحلیلگر: یداله اعتصامی

مربیان دوره ای: استان های تهران، آلبورگ، مازندران و خراسان رضوی هر کدام یک مربی معرفی کنند.

همچنین مرحله دوم اردوی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان از 18 تا 29 فروردین در اسلام شهر برگزار می شود.

  لوید آستین: روسیه تجهیزات زیادی را در مرز با اوکراین مستقر کرده است

اسامی نفرات دعوت شده به این اردو به شرح زیر است:

55 کیلوگرم: آرش نگاری (شیراز) مهدی جواهری (کم) محمدمهدی گلمپور (فارس)

60 کیلوگرم: سعید اسماعیلی (خوزستان) احمدرضا محسنژاد (خوزستان)

63 کیلوگرم: ایمان محمدی (خوزستان) رضا گایتاسی (خوزستان)

67 کیلوگرم: سید دانیال سهرابی (خوزستان) محمد اسکندری (اصفهان)

72 کیلوگرم: امیر عبدی (کم) رضا ساکی (خوزستان) علیرضا عبدلی (خوزستان)

77 کیلوگرم: سجاد اختری (تهران) مسعود کاووسی (خوزستان)

82 کیلوگرم: علیرضا محمدی (خوزستان) کامران ارکش (خوزستان) محمدامین استادمحمد (تهران)

87 کیلوگرم: سعید کریمی زاده (خوزستان) علی عابدی درزی (مازندران) امیررضا مرادیان (تهران)

97 کیلوگرم: امیررضا اکبری (مازندران) امیرحسین همتیان (مازندران) شایان حبیب زارع (خوزستان)

130 کیلوگرم: شاهرخ میکائیلی (کم) سید ابوالفضل میرزاده (مازندران) فردین هدایت (مازندران)

سرمربی: حمید باوفا

مدرسان: حسن حسین زاده، مهرداد اسفندیاری فر، ملک محمد بویری، ایوب علایی، مهدی علیزاده

تحلیلگر: روح خدا راضی است

ماساژور: محمدرضا صادقی

مشاور بدنسازی: دکتر باخمن میرزایی

مربی دوره ای: مربی معرفی شده از سوی هیئت کشتی استان های سیستان و بلوچستان و بوشهر

دیدگاهتان را بنویسید