رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا: تردد در محورهای هراز و فیروزکوه سنگین و روان است.

سرهنگ سیاوش محبی وی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تردد خودروها از جنوب به شمال محور هراز و فیروزکوه نیمه سنگین و روان است و تردد خودروها از این محور بدون گره جاده ای انجام می شود.

وی ادامه داد: تردد انواع وسایل نقلیه در دو مسیر دو طرفه در محور امام رضا(ع) و بزرگراه معبد به معبد نیمه سنگین و روان است و رانندگان فاقد گره مواصلاتی از این محورها تردد می کنند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا خاطرنشان کرد: با توجه به بارش برف و باران طی ساعات گذشته سطح جاده لغزنده است و به رانندگان توصیه می شود با سرعت مطمئنه در جاده ها تردد کنند.

محبی با تاکید بر لزوم مدیریت زمان سفر در نوروز تاکید کرد: رانندگان باید با مدیریت زمان سفر خود به گونه ای برنامه ریزی سفر خود را داشته باشند که در سفر در نوروز با ساعات شلوغی جاده مواجه نشوند.

وی با اشاره به حضور 24 ساعته ماموران پلیس راه در جاده های شرق تهران، تصریح کرد: ماموران پلیس راهور به صورت شبانه روزی در مسیرهای کوهستانی منتهی به استان های شمال شرق تهران حضور دارند و از رانندگان درخواست و انتظار داریم راهنمایی های لازم را انجام دهند. دستورات افسران پلیس را دنبال کنید تا سفری امن داشته باشید.

این مسئول بیان کرد: با توجه به برف بودن جاده ها، رانندگان ملزم به استفاده از زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی هستند و به رانندگان توصیه می شود قبل از سفر از سالم بودن وسایل گرمایشی خودرو اطمینان حاصل کنند.

  هوای اصفهان برای گروه های حساس ناسالم است/ 3 ایستگاه در وضعیت قرمز آلودگی

محبی با بیان اینکه تاکنون حادثه رانندگی گزارش نشده است، بیان کرد: رانندگان با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، مدیریت زمان سفر، فاصله طولی مناسب با خودروهای جلو، پرهیز از تخلفات حادثه ساز مانند سرعت غیرمجاز، سبقت غیرمجاز و انحراف ایمن را رعایت کردند.

شهرستان پردیس با حدود 300 هزار نفر جمعیت در شرق پایتخت قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید