برنامه ریزی و نظارت مستمر برای رفع نیازهای نمازگزاران خراسان رضوی

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، یعقوبعلی نظری استاندار خراسان رضوی در سخنانی گفت: در روزهای پایانی سال 1400 بیش از 2 میلیون نمازگزار وارد مشهد شدند و حداقل 81 درصد از آن نمازگزاران توسط افراد خصوصی وارد مشهد شدند. ماشین

نظری این سخنان را در جلسه ستاد خدمات گردشگری خراسان رضوی بیان کرد و ادامه داد: حفظ جان مسافران به ویژه مسافرانی که با خودرو وارد استان و مشهد می شوند ضروری است.

استاندار خراسان رضوی ادامه داد: و از تمام امکانات و ظرفیت موجود برای ارائه خدمات به شیفتگان امام رضا (ع) استفاده می کنیم تا با خیال راحت و آسوده به مشهد مقدس سفر کرده و سپس به منازل خود بازگردند.

وی افزود: رفع نیازها مهمان نوروزی بسیار مهم است و توجه ویژه و نظارت مستمر را می طلبد تا مشکلی برای نمازگزاران پیش نیاید و مورد سوء استفاده قرار نگیرند.

استاندار خراسان رضوی تاکید کرد: اسکان بیش از 700 مدرسه آموزش و پرورش نمازگزاران تجهیز و آماده شده است، افزود: همچنین حسینی، مساجد و سالن های ورزشی آماده خدمت رسانی به نمازگزاران حضرت رضا (ع) است.

وی تصریح کرد: نظارت مستمر و برنامه ریزی برای اطمینان نیازهای نمازگزاران استانداری مشهد، اداره کل صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی استان باید مورد بررسی قرار گیرند تا کوچکترین مشکلی برای زائران پیش نیاید.

استاندار خراسان رضوی یادآور شد: سه ورودی اصلی از غرب، جنوب و شمال به مشهد داریم که دیروز مسیر غرب به صورت زمینی بازدید شد و امروز از مسیر جنوبی بازدید خواهیم کرد و البته تمامی مسیرها به صورت منظم و مستمر رصد می شود.

  جمهوری اسلامی نوشت: این توطئه خطرناک را خنثی کنید

نظری در پایان خاطرنشان کرد: تخلفات ادارات و اصناف مختلف باید جدی گرفته شود و برای جلوگیری از نارضایتی مردم برنامه ریزی مناسبی برای تحویل اضطراری کالاهای مورد نیاز شهرداری با حمایت دستگاه های مسئول انجام شود. “

دیدگاهتان را بنویسید