اسکوچیچ: ما در مسابقات قبلی کیفیت خود را نشان دادیم

خبر عجیب

شفقنا- سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در نشست خبری تاکید کرد که در بازی با عراق ۶ بازیکن نداشتیم اما نتیجه را به نفع خود رقم زدیم.

به گزارش شفقنا ورزشی، دراگان اسکوچیچ در ابتدا در پاسخ به سوال خبرنگار کره ای مبنی بر قطعی شدن صعود ایران به جام جهانی و انتظار بازی دفاعی ایران در خاک کره گفت: واقعا فکر می کنید ما یک بازی هستیم. در “آیا ما؟ فکر نمی کنم. فردا سبک بازی معمول را خواهیم داشت و با وجود صعود هر دو تیم، اول شدن در گروه موضوع مهمی است و برای آن آماده می شویم. ما آمادگی خوبی داریم. برای این مسابقه بازیکنان مهمی را از دست دادیم و علاوه بر جت لگ و اضافه شدن بازیکنان دیروز و امروز به مشکلات دیگری اضافه شد اما با وجود همه این مشکلات در مسابقات قبلی کیفیت خود را نشان دادیم و این اولین بار نیست که من بیا.

اسکوچیچ در پاسخ به این سوال که “برنامه شما برای محدود کردن بازیکنانی مانند سان که در بازی رفت مقابل ایران موفق به گلزنی شدند چیست؟” من به بازیکنان کره ای احترام می گذارم، اما بازیکنان باکیفیتی هم داریم که در اروپا کار می کنند.

وی در خصوص غیبت بازیکنانی مانند طارمی و جهانبخش گفت: البته آنها بازیکنان مهم و بسیار ارزشمندی هستند اما به این معنا نیست که بازیکنان لازم برای بازی فردا را نداریم. همانطور که در بازی با عراق به دلیل تاج 6 بازیکن در اختیار نداشتیم اما بازی را به سود خود به پایان رساندیم.

  داعش مسئولیت عملیات تروریستی در مصر را بر عهده گرفت

اخبار داغ دیگر:

خبر قبلیاولین مدال طلای هندبال بانوان ایران

دیدگاهتان را بنویسید