50 درصد مدارس مرزن آباد تخریب شده است

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، لیلا تقوی در نشست خبری گفت: هزار و 652 دانش آموز در منطقه مرزن آباد مشغول به تحصیل هستند که 138 نفر پیش دبستانی، 928 نفر در مقطع ابتدایی، 424 نفر در مقطع راهنمایی و 148 نفر در مقطع متوسطه هستند: 152 نفر. دانش آموزان در حال تحصیل متوسط ​​کار و دانش هستند و 150 نیروی انسانی در مدارس آموزش و مدیریت می شوند.

وی ادامه داد: بر اساس طرح تشکیلاتی در آموزش و پرورش منطقه مرزن آباد باید 18 نیرو وجود داشته باشد که هم اکنون 8 نفر داریم و فعال هستند.

رئیس اداره آموزش و پرورش مرزن آباد گفت: مدارس روستایی از نظر امکانات و تجهیزات مشکل دارند که تلاش کرده ایم تسهیلات بگیریم و عادلانه در مدارس توزیع کنیم.

او گفت: کمبود میز و صندلی و وسایل ورزشی در مدارس مرزن آباد به وفور یافت می شود که با کمک مدیران استانی و خیرین در صدد رفع آن هستیم.

چنین اظهاراتی: 6 مدرسه عشایری در ناتار، پنجک، تله، فشکور و … وجود دارد که کمترین تعداد دانش آموز 3 نفر است.

وی گفت: در مرزن آباد مدرسه اختصاصی با نیازهای ویژه داریم که ساختمان آن در حال ساخت است و 17 دانش آموز با نیازهای ویژه داریم.

رئیس آموزش و پرورش در مرزن آباد وی گفت: بسیاری از املاک آموزشی مرزن آباد تصرف شده و تاکنون هیچ کس به آنها رسیدگی نکرده است.

وی افزود: مسیر دسترسی به پانسیون شهید رحیمی مرزن آباد توسط شرکت ملی ساختمان تخریب شد و مشکل جدی برای تردد دانش آموزان به این مجموعه ایجاد شد که با وجود مکاتبات مختلف امکان تردد آنها وجود ندارد.

  لرزش در بزرگترین حزب مخالف ترکیه در آستانه انتخابات پارلمانی و ریاست جمهوری

دیدگاهتان را بنویسید