نتایج نظرسنجی: پوتین “قوی تر” از بایدن، اما بایدن “عادل تر”

خبر عجیب

شفقنا- نتایج یک نظرسنجی جدید نشان می دهد که آمریکایی ها پوتین را رهبر «قوی تر» می دانند، اما عموماً از بایدن حمایت می کنند و او را «عادل تر» می دانند.

تنها 30 درصد از 1500 آمریکایی که توسط TouGov شرکت کردند، بایدن را رئیس جمهور قدرتمندی توصیف کردند، در حالی که 57 درصد می گویند پوتین رئیس جمهور قدرتمندی است.

این نظرسنجی نشان داد در حالی که بسیاری از آمریکایی‌های مورد بررسی پوتین را رهبر قوی‌تری می‌دانند، اما عموماً از بایدن حمایت می‌کنند و او را منصف‌تر می‌دانند.

بیش از یک سوم آمریکایی‌هایی که در این نظرسنجی شرکت کردند، دیدگاه مثبتی نسبت به بایدن داشتند، در حالی که تنها 9 درصد دیدگاه مثبتی نسبت به پوتین داشتند.

این نظرسنجی که بین 29 ژانویه و 1 فوریه انجام شد، در زمانی انجام شد که به نظر می رسد کانال های دیپلماتیک برای حل بحران اوکراین بسته شده و رئیس جمهور دو شنبه شب درباره این موضوع گفتگو کردند و بایدن به پوتین در مورد هرگونه حمله هشدار داد. عواقب فوری و شدیدی برای اوکراین در پی خواهد داشت.

بررسی مداخله در اوکراین

بر اساس نظرسنجی دیگری، بیش از نیمی از آمریکایی ها مخالف مداخله کشورشان در بحران اوکراین هستند، در حالی که 20 درصد معتقدند رویکرد بایدن در قبال روسیه بسیار خصمانه است.

مطالعه‌ای توسط سی‌بی‌اس نیوز نشان داد که ایده «عدم مداخله» در میان جمهوری‌خواهان و مستقل‌ها و افراد زیر ۶۵ سال محبوب‌تر است، در حالی که دموکرات‌ها و پاسخ‌دهندگان ۶۵ ساله و بالاتر معتقدند که تا حد زیادی از آن حمایت می‌شود. اوکراین حق دارد.

  کمیته بین المللی نجات نسبت به فروپاشی سیستم صحی افغانستان هشدار داد

در پاسخ به این سوال که ایالات متحده چگونه باید در مذاکرات اوکراین عمل کند، 53 درصد از پاسخ دهندگان گزینه بی طرفی را ترجیح دادند، در حالی که 43 درصد از گزینه اوکراین و 4 درصد از گزینه حمایت از روسیه حمایت کردند. انتخاب کردند.

به گزارش ایسنا، 46 درصد از پاسخ دهندگان معتقدند رویکرد بایدن در قبال روسیه صحیح است و 34 درصد نیز رویکرد او را بسیار دوستانه و 20 درصد معتقدند که رفتار بایدن بسیار خصمانه است.

این نظرسنجی از 8 تا 11 فوریه انجام شد و شامل 2578 بزرگسال آمریکایی بود، در حالی که سازمان دهندگان میزان خطا در نظرسنجی را 2.2 درصد تخمین زدند.

دیدگاهتان را بنویسید