مدیرعامل سازمان بهشت ​​زهرا (س) : تعداد فوتی های تاج در تهران 6 برابر شده است

خبر عجیب

شفقنا- مدیرعامل سازمان بهشت ​​زهرا(س) گفت: تعداد قربانیان تاج گذاری در تهران در دو هفته اخیر ۶ برابر شده است.

به گزارش شفقنا، سعید گازانفری، مدیرعامل بهشت ​​زهرا(س) گفت: این تعداد تاکنون به حدود 30 نفر رسیده است.

وی گفت: این روند نشان می دهد که با یک هشدار جدی مواجه هستیم و دو هفته کاملاً افزایشی را در تعداد مرگ و میر ناشی از تاج داشته ایم.

مدیر عامل سازمان بهشت ​​زهرا(س) افزود: در اردیبهشت ماه امسال رکورد وفات حضرت زهرا(س) شکسته شد که تعداد کشته شدگان به نزدیک به 450 نفر رسید که حدود 250 نفر از آنها تاج پا بودند و اکنون در بهشت ​​زهرا (س) sas) با این تعداد مسافت بسیار زیادی داریم و به همین دلیل معتقدیم که نسبت به تعداد کشته شدگان قله های قبلی وارد قله ششم نشده ایم.

غضنفری تعداد فوتی های روزانه در حرم را 170 نفر دانست که با این روند به 200 نفر افزایش می یابد و خاطرنشان کرد: حدود 50 تا 70 فوتی به شهرستان ها ارسال می شود.

وی افزود: با توجه به اینکه پرسنل سالن اروجان مجروح به بیماری عروق کرونر شده بودند، همه کارها در دو شیفت انجام می شد، در حالی که در دوران اوج تاج همه پرسنل یک شیفت بودند و هر روز حضور داشتند، اما اکنون خدمات کارکنان به صورت 24 ساعته در دسترس است. «این کار و 24 ساعت استراحت است و با وجود افزایش نسبی مرگ و میرهای عروق کرونر، این روند همچنان ادامه دارد.

مدیرعامل سازمان بهشت ​​زهرا(س) گفت: یکی از مواردی که اخیرا اعلام شد، پارک رایگان در بزرگترین پارکینگ مجموعه عروجیان بود که روزانه ۱۵۰۰ خودرو پذیرش می کند و در حال حاضر این مکان کاملا آماده شده است. رایگان “

  محله جایگزین فضای شهری آسیب پذیر در محله 3 می شود

دیدگاهتان را بنویسید