سعی کردیم در ایام ولیعهد با مذاکرات مختلف مسیر زیارتی را باز کنیم

به گزارش موج نیوز، مراسم معارفه رهبران سابق و جدید سازمان حج و زیارت امروز 24 بهمن ماه با حضور حجت الاسلام عبدالفتاح نواب نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و محمدمهدی برگزار شد. اسماعیلی، وزیر فرهنگ و گرایش اسلامی.

علیرضا رشیدیان رئیس اسبق سازمان حج و عبادت نیز در این مراسم گفت: سوالات و تصمیمات را به این موضوع توجه کردم و سعی کردم با روحیه جهادی کارها را پیش ببرم.

وی با اشاره به اینکه وقتی این مسئولیت به دیگری سپرده می شود باید خدا را شکر کرد و برای ادامه فعالیت های مهم تلاش کرد، افزود: وی با رویکرد ارائه خدمات خالصانه و صادقانه و پرهیز از گرایشات حزبی و منافع شخصی فعالیت می کند که امیدواریم در این زمینه ادامه دهیم. برنامه های سازمان حج و زیارت

رئیس اسبق سازمان حج و زیارت بزرگترین سرمایه حج و زیارت را اعتماد عمومی دانست و افزود: مردم به عنوان سازمانی قابل اعتماد در حج و زیارت به ما اعتماد دارند و باید قدردان این اعتماد باشیم. وی ادامه داد: البته در این سه سال فعالیتم در حج و زیارت، با فرا رسیدن دو سال زیارت کرونا و مواجهه با مشکلات جدی تامین مالی، توانستیم این مدت را به خوبی با تلاش همکاران و نماینده ولی فقیه

رشیدیان با اشاره به اینکه چشم انداز تبدیل تهدیدها به فرصت را در ایام ولیعهد دنبال کردیم و بحث اصلاح روند اعزام را بررسی و اجرا کردیم، خاطرنشان کرد: این اصلاح ساختاری به عنوان سند کمال حج در قالب کتاب ارائه شد. رویکرد اصلی اصلاح خدمات، بهبود دقت و سرعت و کاهش هزینه ها است.

  آمار سازمان های حقوق بشر در مورد کشتار غیرنظامیان در شمال اتیوپی

وی گفت: سازمان حج و عترت در سال های اخیر از ظرفیت بالقوه کارگزاران در بحران های مختلف استفاده کرده است. جا دارد از همه همکاران تشکر کنیم.

رئیس سابق سازمان حج و زیارت با اشاره به اینکه در سال های اخیر با وجود مشکلات متعدد، زیارت ها ساماندهی شده است، خاطرنشان کرد: سازمان حج و زیارت با مذاکرات مختلف با کشورهای هدف، تلاش کرده است تا زمینه را برای زیارت فراهم کند. استقرار در ایام تاج.

رشیدیان در پایان آمادگی خود را برای کمک به حج و مجموعه زیارتی اعلام کرد و گفت: خود را از اعضای این تشکل می دانیم و امیدواریم با عبادت موفق به جلب رضایت خداوند شده باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید