رانندگان متخلف از دید پلیس پنهان نیستند

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، سرهنگ علی احمد شاوردی گفت: پلیس با رانندگانی که در قطعات اصلی خودرو تغییراتی ایجاد کرده و قانون را نادیده گرفته و باعث تصادف می شوند برخورد قاطع و جدی خواهد کرد و از بخشش نمی گذرد. حتی کوچکترین خطا.”

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام افزود: تکلیف قانونی ما مشخص است، هر خودرویی به هر شکلی و به هر بهانه ای تخلف دارد، باید با متخلف برخورد کنیم، شرط این دسته از خودروها بحث سرعت غیرمجاز است. که سرعت غیرقانونی است عمده تخلفات اورژانسی بوده و به او ارزیابی منفی می شود و در دفاتر ثبت نام رانندگان ثبت می شود.

سرهنگ شاوردی با هشدار به رانندگان متخلف گفت: متأسفانه شاهد هستیم که در اکثر تصادفات اینگونه خودروها به دیگران آسیب رسانده است و خواسته جامعه این است که بتوانیم شرایط امن و آرامی را برای همه ترددکنندگان در خیابان ها و جاده ها فراهم کنیم.

پلیس راهنمایی و رانندگی با رعایت ضوابط و مقررات و در راستای ساماندهی وضعیت ترافیکی استان و جلوگیری از هرگونه هنجارهای قاچاق و تخلفات ترافیکی، به طور ویژه طرح برخورد با وسایل نقلیه، تغییر وضعیت، را در دستور کار قرار داده است. نقص فنی و ضربات.

  وزیر ارتباطات راه های جلوگیری از دریافت پیامک های مزاحم را تشریح کرد

دیدگاهتان را بنویسید