ورود به مرکز تحقیقات و توسعه همراه اول و پارک دانشگاه شریف در سطح جدیدی از همکاری

به گزارش موج نیوز به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت مخابرات سیار ایران، مراسم بین مرکز تحقیق و توسعه شرکت مخابرات سیار ایران و پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف صبح امروز با حضور روسای دو گروه در آزمایشگاه MCI).

این تفاهم نامه با توجه به اهمیت پیوند صنعت و دانشگاه و پاسخگویی به نیازهای فناورانه همراه اول، جهت دهی فعالیت ها، مجموعه های پژوهشی و فناوری دانشگاه برای رفع نیازهای اساسی صنعت و بهره مندی از شرف منعقد شد. دانشگاه فناوری.

پارک علم و فناوری شریف در راستای اجرای اقدامات نوآورانه و فناورانه مرتبط با این تفاهم نامه متعهد شده است تا شرایط لازم را برای جذب استعدادها، کارورزان و تیم های مستعد به مرکز نوآوری و مرکز تحقیق و توسعه اپراتور همراه اول فراهم کند.

همکاری با مرکز نوآوری در زمینه فعال سازی دفاتر فناوری تخصصی از قبیل راهکارهای دیجیتال، هوشمندسازی و شبکه های جدید از دیگر بخش های این تفاهم نامه است.

اعطای کمک هزینه های فناوری به اساتید دانشگاه صنعتی شریف برای رفع نیازهای فناوری همراه اول و فعال سازی مرکز نوآوری از طریق فعالیت های مختلف از جمله ارائه خدمات به شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها نیز بخشی از تعهدات مرکز تحقیق و توسعه همراه اول است. .

وحید شاه منصوری، رئیس مرکز تحقیقات و توسعه همراه اول در این نشست گفت: در دو سال گذشته فعالیت های مشترک با دانشگاه شریف بیشتر بر استفاده از ظرفیت اساتید و دانشجویان این دانشگاه متمرکز بوده است. به منظور بهره برداری از ظرفیت نوآورانه پارک و شرکت های مستقر در آن حرکت می کند.

  ثبت نام بیش از 502 هزار دانش آموز در مدارس مازندران

مجید دهبیدی پور، رئیس پارک علم و فناوری شریف با تقدیر از حضور همراه اول به عنوان موتور نوآوری کشور در مرکز نوآوری، اظهار داشت: این امر در برنامه ریزی برای دانشجویان و اساتید دانشگاه و جهت دهی آنان به سمت دانش بنیان و استارت بسیار مفید است. تا شرکت ها

دیدگاهتان را بنویسید