طرح شکایت 364 میلیارد تومانی برای تخلفات در گیلان

به گزارش خبرگزاری موج گیلان، مهدی نکدی امروز با اعلام این خبر گفت: بیش از 69 هزار واحد اقتصادی استان در 10 ماهه امسال مورد بازرسی قرار گرفتند که منجر به کشف شد. تخلفات ارزش بسیاری از آنها 364 میلیارد تن است.

وی با بیان اینکه عمده تخلفات در بازرسی از واحدهای تولیدی و توزیع دام بوده است، اضافه کرد: برای برنامه ریزی مناسب و گشت های مشترک، 4 جلسه کارگروه حمایت از تولید و نظارت بر تجارت در سطح تحویل، تشکیل شد. و همچنین زیر نظر کمیسیون نظارت منطقه ای با 23 تصمیم عملیاتی برای مبارزه قاچاق کالاها و ارزها در سطح عرضه پذیرفته شدند.

نکدی ادامه داد: بر اساس این مصوبات، بیش از 6402 بازرسی در حوزه قاچاق کالا بر اساس رصد و گزارش مستمر بازار است. در این 10 ماه 190 پرونده قاچاق کالا و ارز به ارزش 15 میلیارد تن تشکیل شد. محصول بازرسی های تخصصی در این زمینه است.

معاون سازمان گیلان صمت خاطرنشان کرد: این بازرسی ها در قالب 5 طرح مبارزه با قاچاق و قاچاق ارز در حوزه لوازم آرایشی و بهداشتی، مواد مصرفی و تجهیزات سیم کارت، قاچاق پوشاک، سامانه های انبارداری و موضوع کالا انجام می شود. به شناسایی.

گفتنی است سامانه پاسخگویی و رسیدگی به شکایات 124 سازمان سازمان صمت گیلان همواره آماده دریافت سیگنال های تخلف و قاچاق است. بهبود و توسعه نظارت عمومی بر مردم.

  آیت الله علم الهدی: خیلی از خانواده ها طرد شده اند/ زمینه گناه باید از بین برود

دیدگاهتان را بنویسید