راه اندازی «مرکز داده» شهرداری کوم

به گزارش خبرگزاری موج قم، مجید محمدرضا هانی وی روز شنبه در مراسم گام دوم افتتاح، بهره برداری و راه اندازی 100 پروژه شهرداری با وام 10 میلیارد ریالی در تالار رضوان شهرداری کوم گفت: بهره برداری و اجرای 70 درصدی طرح اول یک است. از مهمترین تغییرات شهرداری در سالهای اخیر

سرپرست معاونت برنامه ریزی و سرمایه انسانی شهرداری کوم گفت: اجرای دومین برنامه عملیاتی شهرداری کوم از سال 1400 آغاز شده و علاوه بر آن سیستم های نظارتی و کنترلی جدیدی نیز معرفی شده است.

وی با بیان اینکه افزایش بهره وری نیروی انسانی از اهداف مهم شهرداری کوم است، یادآور شد: یکی از زیرساخت های مهم افزایش بهره وری نیروی انسانی در مدیریت شهری، توسعه فناوری های نوین و بهره برداری از مراکز داده است.

رضاحانی گفت: پروژه مرکز داده شهرداری کوم با وام 600 میلیارد ریالی با استانداردهای فنی روز، بسترهای جنگ الکترونیک و سایر امکانات جدید تا سه سال دیگر آماده بهره برداری است.

سرپرست معاونت برنامه ریزی و سرمایه انسانی شهرداری کوم گفت: 70 سامانه نرم افزاری در مرکز داده شهرداری کوم ایجاد شده و هم اکنون بیش از 20 سرویس الکترونیکی از طریق سامانه های شهرداری کوم ارائه می شود.

محمد رضاهانی خاطرنشان کرد: شهرداری کوم در تلاش است تا استفاده از سامانه های هوشمند را تا دهه فجر سال آینده به صورت الکترونیکی و حجم استفاده شهروندان از سامانه های هوشمند افزایش دهد.

  فقدان ضمانت‌های لازم در برجام به نفع کشور نیست/ لزوم امضای توافقنامه برنده در مذاکرات وین

دیدگاهتان را بنویسید