بهره برداری از موزه دفاع مقدس در گیلان

به گزارش خبرگزاری موج گیلان، حسن حبیبی در دیدار با نماینده عالی استان گیلان عزت و اقتدار ملت ها را در گرو حماسه آفرینی های آنها در دوره های تاریخی دانست و گفت: مردم ایران هشت سال است. دفاع مقدس مورد تجلیل قرار گرفتند.

وی با اشاره به نقش دوران دفاع مقدس در تثبیت انقلاب اسلامی افزود: خوداتکایی، خودباوری، تکیه بر ظرفیت داخلی و حاکمیت مردمی از جمله دستاوردهای دفاع مقدس است.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های حراست گیلانوی با بیان اینکه ظرفیت های مدیریتی همچون حاج قاسم سلیمانی از دل دفاع مقدس معرفی شده است، گفت: مشکلات اقتصادی و اداری به حداقل ممکن رسیده است.

حبیبی با اشاره به توجه مقام معظم رهبری به جهاد گفت: دشمنان به دنبال چالش با ناکارآمدی حکومت دینی و ترویج جدایی دین از سیاست هستند و می خواهند دستاوردهای نظام اسلامی را در عرصه ملی و بین المللی نادیده بگیرند. .

وی گفت: به برکت انقلاب شاهد گسترش فرهنگ اسلامی در جهان هستیم. «امروز فرهنگ اسلامی از مرزهای ایران عبور کرده و با پاسداری مقدس در حال شکل گیری است. هکتار

مدیرکل حفاظت آثار گیلان محور مقاومت را یکی از تحولات گسترده انقلاب اسلامی ایران دانست و تصریح کرد: دشمنان با بدگمانی دستاوردهای دفاع مقدس را نابود می کنند.

وی موزه دفاع مقدس را یکی از خواسته های مردم گیلان می داند و یادآور می شود: بیش از 25 استان دارای موزه دفاع مقدس هستند و گیلان به تازگی ساخت آن را آغاز کرده است. البته روند شتابی داریم و 40 میلیارد تن از محل اعتبارات دولتی برای این طرح فرهنگی در نظر گرفته شده است.

  شهرداران مدرسه یزد در حال کاشت نهال در مدارس خود هستند

حبیبی، از بهره برداری از ساختمان اداری و مرکز نگهداری اسناد و کتابخانه مرکزی موزه دفاع مقدس گیلان وی در اواخر بهار سال 1401 اعلام و اعلام کرد: از آنجایی که مردم در حال جنگ هستند، در روند ساخت موزه دفاع مقدس نیازمند حضور افراد خیر هستیم.

مدیرکل حفاظت استان گیلان با بیان اینکه تا یک دهه قبل تنها سه و نیم درصد از کتاب های منتشر شده در حوزه حفاظت مقدس بوده است، گفت: در حال حاضر ۱۹.۵ درصد کتاب ها در حوزه حفاظت مقدس و بنیاد و نشر آثار مقدس است. ارزش های دفاع مقدس 11 درصد در انتشار این کتاب ها سهم دارد.

وی تجلیل از پیشکسوتان جهاد و شهادت را یکی از رسالت های بنیاد حفظ آثار دانست و گفت: مردم.

حبیبی تحقق ایرانی مقتدر و آبرومند را نیاز به نهادینه سازی فرهنگ و دانش حفاظت مقدس می داند و می افزاید: کودکان و نوجوانان را با زبان روز و ابزار هنری با فرهنگ حراست آشنا کنیم و فضای مجازی را به عنوان این فرهنگ ببینیم. یک ظرفیت.”

دیدگاهتان را بنویسید