123 پروژه شاخص شرکت برق تبریز در دهه فجر به بهره برداری می رسد.

به گزارش خبرگزاری موج آذربایجان شرقی، عادل کاظمی وی با اشاره به افتتاح و بهره برداری از 123 پروژه پیشرو این شرکت با وام 620 میلیارد ریالی به مناسبت چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: طرح در بخش اصلاح و بهینه سازی شبکه های توزیع، 58 پروژه، 66 پروژه ایجاد برق شنتینگ و 55 پروژه در بخش توسعه و اصلاح روشنایی شبکه معابر، پروژه تعویض کنتور با 13 میلیارد ریال اعتبار.

وی افزود: البته این شرکت از نظر حجم و اعطای وام به پروژه های ریالی در بین شرکت های توزیع برق کشور پیشتاز است و مجموع پروژه های انجام شده از اوایل دهه 1400 تاکنون در برق تبریز 2365 پروژه با وام بالای 2000 پروژه می باشد. 1850 میلیارد. “واقعی.

مدیرعامل شرکت توزیع انرژی تبریز وی تاکید کرد: با توجه به ارتباط برق با زندگی روزمره مردم و همچنین وابستگی کامل اقصی نقاط کشور به این صنعت عظیم، هرگونه پیشرفت در این حوزه محسوس بوده و در سطح رضایت ملی نقش اساسی دارد.

به گفته وی، تامین برق مطمئن و پایدار بیش از یک میلیون مشترک در شهرهای تبریز، اسکو و آذرشهر و شهرهای خسروشاه، ایلچی، سردرود، باسمان، گوگان، ممکان و سهند بر عهده شرکت توزیع نیروی برق تبریز است. .

وی یادآور شد: برق تبریز در سال جاری علیرغم مشکلات اقتصادی، تمامی پروژه های سالانه این شرکت بالغ بر 751 واحد، تبدیل بیش از یک چهارم شبکه کم فشار شرکت به کابل خود نگهدار، بهبود و کاهش میانگین عمر پروژه ها 195 روز در 58 روز، بیش از 10000 فهام متر را در شعب دیمندی نصب کنید تا شبکه هوشمندتر شود، نرم افزار جدید اسکادا بکار گرفته شود و اتوماسیون شبکه توسعه یابد و نزدیک به 9500 دستگاه کشف و مونتاژ شود. معدن کار رمزنگاری ارز دیجیتال از 463 مرکز استخراج می شود.

  بیچاره قهرمان کرمانشاه!

دیدگاهتان را بنویسید