۷۵ پروژه فضایی آموزشی در هرمزگان به بهره برداری می رسد

۷۵ پروژه فضایی آموزشی در هرمزگان به بهره برداری می رسد

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان گفت: 75 پروژه فضای آموزشی در دهه فجر جاری در استان هرمزگان به بهره برداری می رسد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سید فخرالدین هاشمی مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان گفت: 75 پروژه آموزشی در 307 کلاس درس با زیربنای 35 هزار و 667 متر مربع در چهل و سومین بهار پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در هرمزگان عملیاتی می شود.
هاشمی با بیان اینکه اعتبار پروژه های فضای آموزشی با وام های استانی، ملی و مشارکت خیران برای ساخت مدارس تامین شده است، افزود: برای ساخت این پروژه ها 300 میلیارد تن هزینه شد.
وی افزود: برنامه نوسازی مجتمع مدرسه برای تکمیل نیمه تمام در اولویت و تکمیل نیمه تمام است که در سال های گذشته تمرکز و توجه به این موضوع بود.
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان با اشاره به اینکه با مشارکت خیران مدرسه سازی و نوسازی مدارس در هرمزگان بیش از 2100 مدرسه به صورت مشارکتی ساخته شده است، خاطرنشان کرد: ساخت مدرسه و مدرسه خوب بود. به تحصیلات دانش آموزان توجه کنید
به گفته وی، در مجموع 172 مدرسه توسط مجموعه نوسازی مدارس استان در حال ساخت است که از این تعداد 107 مدرسه با وام یک هزار و 750 میلیارد ریالی توسط خیران برای مدرسه سازی ساخته می شود.

  احتمال مسمومیت آبراموویچ و اعضای تیم مذاکره کننده اوکراین

دیدگاهتان را بنویسید