پیش بینی آینده بیت کوین

شفقنا رسانه_ پیش بینی آینده بیت کوین زمان بسیار خوبی برای بسیاری از تحلیلگران است تا پیش بینی های خود را اصلاح کنند، اما همچنان معتقدند که این ارز در سال جاری به اوج خود خواهد رسید. ارزش بیت کوین در این هفته به طور قابل توجهی کاهش یافته است، زیرا قیمت ها در حال حاضر حدود 50 درصد از بالاترین قیمت خود هستند، اگرچه کمی بهبود یافته اند.

کارشناسان پیش بینی می کنند که قیمت بیت کوین تا پایان سال 2022 به بالاترین سطح خود برسد و این پیش بینی 93717 دلار است که بیش از 20000 دلار بالاتر از بالاترین رکورد فعلی آن در ماه نوامبر است.

این پیش بینی افزایش قیمت بیت کوین را تا پایان سال 2025 با قیمت 192800 دلار و تا سال 2030 با قیمت 406400 دلار نشان می دهد. اگرچه این پیش‌بینی‌ها ممکن است در ابتدا عالی به نظر برسند، اما بسیار کمتر از آن چیزی است که کارشناسان در جولای 2021 پیش‌بینی کرده بودند (قیمت‌های بیت‌کوین 265 دلار و 706000 دلار).

تحلیلگران در مورد خرید، فروش و نگهداری ارزهای دیجیتال یا زمانی که بیش از نیمی از آنها معتقدند زمان خوبی برای خریداران است و تنها 45 درصد با آن مخالف هستند، اختلاف نظر دارند. بررسی واکنش گروه های مختلف در حین سرمایه گذاری جالب توجه است. در این مورد، 29 درصد از پاسخ دهندگان می گویند که نه باید بخرند و نه بفروشند، در حالی که 10 درصد می گویند سرمایه گذاران باید بفروشند.

پتانسیل این صنعت نوظهور برای تغییر تجارت و تامین مالی و تسهیل مشارکت مالی را نباید دست کم گرفت یا تضعیف کرد و پاسخ دهندگان نظرسنجی می گویند که رکود اخیر ممکن است پایان نیافته باشد، زیرا عدم اطمینان اقتصادی تهدید دیگری برای صنعت محسوب می شود.

  روسیه: ما نگران وضعیت افغانستان هستیم

لی اسملز، دانشیار دانشگاه استرالیای غربی افزود: «به نظر می‌رسد بیت‌کوین در آستانه سقوط است و می‌تواند پایان یک دوره و آغاز دورانی دیگر باشد».

دیدگاهتان را بنویسید