همزمان با دهه فجر 50 طرح کشاورزی در آذربایجان شرقی راه اندازی می شود

به گزارش خبرگزاری موج آذربایجان شرقی، اکبر فتحی با تبریک چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و با اشاره به شعار محوری دهه فجر امسال وزارت جهاد کشاورزی با عنوان «جهاد کشاورزی، حمایت از تولید و توان غذایی» به تشریح برنامه های اجرایی این سازمان به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی گفت: تولید بخش کشاورزی در سراسر استان به ویژه در مناطق روستایی و عشایری و افتتاح پروژه های تحقیقاتی و کشاورزی، اعزام تیم های سیار دامپزشکی و واکسیناسیون دام در مناطق روستایی و عشایری خدمات کشاورزی رایگان از شرکت های فنی و مشاور، واکسیناسیون تاجداری با مشارکت وزارت بهداشت در مناطق محروم روستایی از برنامه های مصوب ستاد بزرگداشت دهه مبارک فجر این سازمان است که در این ایام مبارک برگزار می شود.

رئيس ستاد دهه فجر سازمان جهادکشاورزی استان تاکید کرد: برگزاری جشن پیروزی انقلاب در مراکز روستایی و جهادکشاورزی شهرستان ها، نشست خبری مدیران سازمان و نشست با تشکل ها و تجلیل از نمونه هایی از حوزه کشاورزی بخش، حضور مدیران سازمان در برنامه های ویژه رادیو و تلویزیون برای ارائه فعالیت ها و دستاوردهای سازمان، نمایشگاه تحویل مستقیم محصولات کشاورزی از دیگر برنامه های مصوب این ستاد است.

وی گفت: امسال نیز سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی طبق روال گذشته برنامه های فرهنگی را در دستور کار خود دارد. از دهه مبارک فجر استفاده می شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی وی به پروژه ها و مگاپروژه های انحصاری قابل افتتاح در این روزها اشاره کرد و ادامه داد: بهره برداری و افتتاح کارخانه تهیه خوراک شیمیایی ارسباران در آذرشهر با وام 23 میلیارد تنی با حجم 20 هزار تن، واحد پرورش قارچ. ائل ایستر در شهرستان بستان آباد با وام 3.2 میلیارد تنی واحد بسته بندی خشکبار بشیر نورانی بناب با وام 3.5 میلیارد تنی و حجم عملیات 3000 تنی از اقدامات انجام شده در این ایام است.

  افزایش 9 درصدی حجم انتقال در منطقه 6 عملیات گاز

وی ادامه داد: ایجاد مراسم باشکوه دهه مبارک فجر در روستاها و مناطق عشایری و دعوت از سخنرانان استانی و انقلابی برای تبیین جایگاه نظام اسلامی و دستاوردهای نظام، بصیرت، نفوذ، انقلاب و نیازهای جامعه انقلابی است. برنامه های دیگر.”

دیدگاهتان را بنویسید