نقل و انتقالات فوتبال ایران به 11 بهمن

به گزارش خبرگزاری موج، فصل نقل و انتقالات زمستانی فوتبال ایران از 26 دی ماه آغاز شده و تا 23 بهمن ماه ادامه دارد و باشگاه ها در تلاش برای جذب بازیکنان مورد نظر خود هستند.

استقلال تهران: باشگاه استقلال به دنبال جذب 2 بازیکن برزیلی و آسیایی است. این تیم همچنین علاقه مند به جذب بازیکنان بومی است. بابک مرادی از استقلال جدا شد و به جمع هواداران پیوست. شنیده ها حاکی از جدایی متین کریم زاده، رشید مظاهری، فردین رباط و … از این تیم است.

آبی ها قصد داشتند با کوشکی، مهاجم پیکان هم قرارداد ببندند که این بازیکن به فولاد خوزستان پیوست. فرهاد مجیدی به مدیران باشگاه اعلام کرد دو هافبک را به خدمت بگیرند و مذاکرات با این بازیکن آسیایی در حال انجام است. برخی شنیده ها حاکی از آن است که پرونده حضور کارلوس ویسنته هافبک برزیلی در استقلال با درخواست 750 هزار دلاری باشگاهش بسته شده است و مدیران این تیم باید برای تقویت آبی ها به دنبال جذب بازیکن خارجی دیگری باشند.

پرسپولیس تهران: با توجه به مصدومیت عیسی القطر و احتمال جدایی از حامد پاکدل، قرمزها به دنبال جذب دو مهاجم هستند که یکی از آنها خارجی است. قرمزها هم به دنبال جذب پیمان بابایی هستند اما این موضوع باعث مخالفت تبریزی ها شده است. پرسپولیس هم به دنبال گلر است و از رشید مظاهری و محمدرضا اکبری به عنوان گزینه های تیم یاد می شود.

این احتمال وجود دارد که رامین رضاییان که از السیلای قطر جدا شده به پرسپولیس بیاید.

  منابع اسرائیلی: تل آویو آمریکا را در مورد بمباران ساختمان روزنامه نگاران غزه فریب داد

تراکتور تبریز: باشگاه تراکتورسازی در نیم فصل اول عملکرد خوبی نداشت و حالا پیمان بابای ستاره این تیم در آستانه جدایی از جمع سرخ پوشان قرار دارد. استقلال و پرسپولیس مشتریان این بازیکن هستند. سولدو سرمربی تراکتورسازی قصد دارد تیمش را به خوبی برای نیم فصل دوم آماده کند و ستاره هایی را به خدمت بگیرد.

همچنین شنیده می شود اخباری به مدیران باشگاه تراکتورسازی اعلام کرده که قصد ندارد در این تیم بماند. در صورت رضایت این بازیکن در نیم فصل دوم لیگ برتر شاگرد یحیی گل محمدی می شود.

تراکتوری ها گادوین مانچا و دو بازیکن تیم های صنعتی را می خواهند که هنوز جذب نشده اند. مهدی کیانی نیز با تراکتورسازی به توافق رسیده و در صورت تایید تست های پزشکی به این تیم می پیوندد.

پیش از این شایعه شده بود که تراکتورسازی با شرالدین بوبویف مذاکره کرده است اما خانواده تبریزی این موضوع را تکذیب کردند.

آلومینیوم اراک: حامد پاکدل مهاجم پرسپولیس در حال حاضر با پیشنهادهای متعددی از لیگ برتر مواجه است و حتی باشگاه آلومینیوم نیز خواهان بازگرداندن این مهاجم است.

فوتبال

سرمربی پرسپولیس همچنین قصد دارد در ازای جذب محمود گدرحمتی هافبک دفاعی آلومینیومی، یکی دو بازیکن به اراکیس بدهد و خط هافبک تیمش را تقویت کند. قائدرحمتی پارسال در نساجی مازندران بود و این فصل در آلومینیوم شرایط خوبی دارد و یک گل هم به ثمر رساند.

پیکان: این باشگاه تاکنون در نقل و انتقالات مقابل حسین پور امینی و علیرضا کوشکی شکست خورده است. این بازیکن در نیم فصل عملکرد خوبی از خود نشان داد و 21 سال سن دارد.

  دلیل بازگشت محصولات کشاورزی مشخص شده است

فولاد خوزستان: رشید مظاهری در این فصل حتی یک بازی برای ترکیب اصلی استقلال به میدان نرفته است و جدایی او در نیم فصل قطعی به نظر می رسد. این در حالی است که جواد نکونام برای تقویت خط دروازه تیمش به دنبال جذب رشید مظاهری است و پاسخ نهایی او پیوستن به این تیم است.

حردانی مدافع این تیم هم از استقلال پیشنهاد دارد و باید دید به جمع آبی ها می پیوندد یا خیر. کوشکی در روزهای گذشته به فولاد پیوست و به دنبال عملکرد خوب در این تیم است.

فوتبال

گل گهر سیریان: کی راش استنلی، مهاجم سرشناس برزیلی به تازگی برای نیم فصل دوم با گل گهر قرارداد امضا کرده است. همچنین تیم های مطرح لیگ برتری به دنبال سعید صادقی از این تیم هستند که با مخالفت کالانوی مواجه شد.

نساجی مازندران: متین کریم زاده، مدافع چپ استقلال در روزهای اخیر با نساجی به توافق نهایی رسیده و اگر اتفاق خاصی نیفتد در روزهای آینده با نساجی قرارداد امضا خواهد کرد.

صنعت نفت آبادان: گفته می شود شروین بزرگ از چند تیم لیگ برتری پیشنهاد دارد و ممکن است از زردپوشان جدا شود.

همچنین طالب ریکانی کاپیتان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان اعلام کرد: هشت بازیکن این تیم به فدراسیون نامه زده و قصد فسخ یکطرفه قرارداد خود را دارند.

هوادار تهرانی: در روزهای گذشته کانون هواداران بابک مرادی را از استقلال جذب کرد. مرتضی آقاخانی قرارداد خود را با این تیم فسخ کرد.

ذوب آهن اصفهان: با توجه به درخشش میلاد جهانی در لیگ برتر، این بازیکن پیشنهاداتی دارد و می تواند از جمع سبزپوشان جدا شود. پس از جدایی نهایی شهاب گردان از تیم فوتبال ذوب آهن، مرتضی خراسانی و بابا محمدی نیز از این تیم خداحافظی کردند.

  دکتر مرادی، استاد اقتصاد و حقوق انرژی دانشگاه تهران: فرصتی برای رقابت روسیه و ایران در بازار جهانی / بازار آزاد انرژی اروپا انتظار داشتن بازار نفت ایران

رفسنجان کپر: این باشگاه در روزهای گذشته حسین پور امینی را جذب کرد.

دیدگاهتان را بنویسید