نشست مجازی مبلغان جامعه الزهرا(س) برگزار می شود

خبر عجیب

شفقنا- مدیرکل تبلیغات و ارتباطات جامعه الزهرا(س) گفت: بر اساس رویکردهای فرهنگی به صورت مجازی برگزار می شود.

به گزارش شفقنا، سرکار خانم معصومه بهرامی به برنامه های اداره کل تبلیغات و ارتباطات جامعه الزهرا سلام الله علیها اشاره کرد و گفت: برنامه های این اداره کل در دهه فجر 1400 برگزار می شود. شعار یاران مهدوی.»

وی یادآور شد: فراخوان تبلیغ مجازی «مبلغان انقلابی یاوران مهدوی» در سراسر کشور از اول بهمن ماه آغاز شده و مبلغان بر اساس پروتکل های بهداشتی به نقاط مختلف کشور اعزام می شوند.

مدیرکل تبلیغات و ارتباطات جامعه الزهرا(س) افزود: رویکردها به صورت مجازی انجام می شود.

وی ادامه داد: «ما در پای انقلاب هستیم» از دیگر برنامه های اداره کل تبلیغات و ارتباطات جامعه الزهرا(س) برای بانوان مبلغ است که می توانند با ارسال حداقل یک سخنرانی یا یک انقلابی در این حرکت شرکت کنند. منبر .

بهرامی با اشاره به سازمان اعزام گروه های تبلیغی به مناطق کوم استان و کشور گفت: اعزام مبلغان طلبه به مدارس نیز در این ایام در دستور کار قرار دارد.

وی خاطرنشان کرد: قبل از اعزام برای افزایش سطح علمی مبلغان دوره های مختلف توانمندسازی و معرفتی با موضوع «نقش ولایت در پایداری انقلاب اسلامی با تاکید بر بیانیه گام دوم» و «نقش مهدویت در شکل دادن به انقلاب اسلامی.»

مدیرکل تبلیغات و ارتباطات جامعه الزهرا(س) گفت: همزمان با فرارسیدن ماه رجب و ایام الله دهه فجر، دوره عقیدتی امام(ره) و دوره های تخصصی نیز آغاز شد. فرقه ها و مذاهب با گرایش مسیحی دوره آموزشی مهدویت و «نظام عقاید اسلامی» به زبان انگلیسی ویژه مبلغان زبان در دستور کار است.

  اجرای طرح ملی راه سبز ایران ناب در اردبیل

وی در پایان یادآور شد: محتوای تبلیغی مبلغان به مناسبت ماه رجب و دهه مبارک فجر در دو کانال از محتوای تبلیغی مبلغان (عمومی) در https://eitaa.com/mohtavayetablighJameaAlZahra و کانال محتوای تبلیغاتی مبلغان (تخصصی) بله https://eitaa.com/mohtavayedaneshamoziyeshamim ارایه شده.

دیدگاهتان را بنویسید