نسل جوان نباید از آینده کشور ناامید باشد

به گزارش خبرگزاری موج قم، مهدی کبی پور ایامله در جمع خبرنگاران با تبریک دهه فجر افزود: بعد سیاسی اسلام ناب محمدی در عصر جاهلیت مدرن و استعمار فرانو در دهه فجر محقق شد.

وی با اشاره به اینکه دهه ای که نظام سلطه رؤیای سلطه افسارگسیخته بر ظلمت انسانیت ستمدیده را محو کرد و دریافت که تنها راه نجات دین ظالم و شرک خود دشمنی است، انقلاب اسلامی و نابودی آن را دید.

جانشین فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب (ع) با اشاره به اینکه ملت ایران را ناامید کرد. به ویژه نسل جوان آینده کشور و کارآمدی نظام اسلامی مهمترین راهبرد دشمنان در چهل سالگی انقلاب است، افزود: نکات دلگرم کننده در زمینه های مختلف اقتصادی، علمی، فرهنگی، سیاسی و… چراغ راه آنها هستند; و این امر با حضور آنان در میان مردم و گفت و گوی چهره به چهره با آنان میسر خواهد شد.

وی با بیان اینکه در سال های اخیر به دلیل نداشتن سواد رسانه ای بیشتر مردم، دشمنان نظام اسلامی با تکیه بر جادوهای رسانه ای و داستان های ساختگی قصد تطهیر خانواده منحوس پهلوی را دارند و پیشرفت هایی نیز داشته اند، گفت: من خمینی: حفظ انقلاب یک وظیفه است. در نتیجه رسانه ملی باید در این زمینه احساس مسئولیت کند و برای زنده نگه داشتن امید در جامعه تلاش کند.

  قزاقستان برای میانجیگری میان روسیه و اوکراین اعلام آمادگی کرد

دیدگاهتان را بنویسید