منزل امام خمینی در قم فردا بمباران می شود

خبر عجیب

شفقنقام- رئیس ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان گفت: مراسم بزرگداشت یوم الله 12 بهمن صبح فردا در بیت امام خمینی (ره) حضرت فاطمه معصومه (س) و سپس بیت امام خمینی (ره) آغاز می شود. (ره) با گل آراسته خواهد شد.

به گزارش شفقنا، نصرت الله لطفی در نشست خبری پیش از ظهر امروز به تشریح برنامه این گیاه در دهه فجر امسال پرداخت و گفت: همه رسانه ها و مردم باید حساسیت لازم را برای گرامیداشت این دهه و اقدامات فرهنگیان برای برگزاری این دهه داشته باشند. دهه انقلاب اسلامی

وی افزود: متأسفانه چهره خاستگاه انقلاب اسلامی یعنی شهر قم برای جشن پیروزی انقلاب به درستی آذین بندی نشد و این امر باید از رسانه ها و فعالان فرهنگی خواسته شود.

لطفی خاطرنشان کرد: فرهنگ سازی در گرامیداشت ایام الله از دهه فجر از دیگر رسالت های رسانه است. دهه فجر به عنوان جشن انقلاب اسلامی فرصتی برای تجدید قوای انقلاب است و باید آن را بدیهی دانست.

وی فرهنگ سازی را شامل تشریفات و تشریفات می داند و می گوید: ادیان همان برپایی جشن ها و قرار دادن پرچم ها و عکس نوشته ها در شهرها و محلات است و برای تبیین باید مجالس و محافلی برای بحث شکل گیری و بحث تشکیل شود. دستاوردهای انقلاب اسلامی.»

رئیس ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان کوم گفت: مردمی و مسجدی بودن این مراسم از ویژگی های برنامه های مورد توجه ستاد دهه فجر استان کوم است.

وی با اشاره به پیروزی انقلاب اسلامی در جنگ های سرد، نرم و امنیتی افزود: امروز جنگ تحریفی داریم و اگر به تبیین جهاد اهمیت داده نشود، دشمن به اعتقادات دینی مردم آسیب وارد می کند.

  معاون سعید حسن نصرالله: همه اقدامات علیه حزب‌الله تنها باعث تقویت آن شده است

لطفی گفت: دستاوردهای انقلاب اسلامی باید با روشنگری، روایت و تبیین تبیین شود و به این جهاد اهمیت ویژه ای داده شود.

وی گفت: هر ساله به مناسبت دهه مبارک فجر برنامه های ملی و اختصاصی استان ها و شهرستان های کشور داریم. اما امسال ستاد دهه فجر روستایی تشکیل شد.

رئیس ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان کوم گفت: تقسیم کار در قالب 26 کارگروه تخصصی صورت گرفته است تا برنامه های دهه فجر به خوبی اجرا شود.

وی با تاکید بر اینکه در دهه فجر امسال بیش از 2000 برنامه در استان قم خواهیم داشت، گفت: بیت واقعی امام خمینی (ره) و اموال شخصی ایشان همان منزلی است که در قم واقع شده است. برگزاری مراسم در این خانه شریف از مهمترین برنامه های ملی دهه فجر خواهد بود.

لطفی گفت: 10 شب برنامه زنده در بیت امام خمینی (ره) خواهیم داشت. این برنامه هر شب از ساعت 22 تا 23 از شبکه نور سیما پخش می شود.

وی ادامه داد: مراسم افتتاحیه جشن ملی 1400 روز 12 بهمن ماه ساعت 9 صبح در کشتی امام خمینی (ره) حرم حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین امام خمینی (ره) برگزار می شود. و مسلمین سعیدی; بلافاصله پس از این مراسم پیاده روی به سوی بیت امام خمینی (ره) و گلزارهای ایشان خواهیم داشت.

رئیس ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان کوم جشن گل لاله ها را از دیگر برنامه های دهه فجر امسال برشمرد و خاطرنشان کرد: آیین گلباران و عطرافشانی تمامی مزار شهدا در دهه ولایت کوم است.

  زلزله ای در آلش مازندران را لرزاند

وی گفت: نواخته شدن زنگ انقلاب در واحدهای آموزشی، واحدهای تولیدی و ورزشگاه های دوازدهمین دوره باخمن از دیگر این برنامه ها خواهد بود.

لطفی گفت: در ایام دهه فجر امسال روشنایی مساجد و خیابان های اصلی شهر قم را خواهیم داشت.

وی ضمن تاکید بر انسجام و یکپارچگی راهپیمایی 22 باخمن افزود: در این مورد ما تابع تصمیم و نظر ستاد ملی مقابله با ولیعهد هستیم و در صورت اعلام آمادگی کامل برای راهپیمایی پیاده یا از طریق راهپیمایی هستیم. خودرو «اجرای این مراسم؛ سخنران مراسم در این روز آقای محمد باکر کلیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی خواهد بود.

رئیس ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان قم گفت: در این دهه شاهد نگهداری دفاتر خدماتی و تعمیرات اساسی پروژه های عمرانی خواهیم بود.

وی گفت: به مدت 10 شب در مساجد کوم برنامه هایی خواهیم داشت که مهمترین آن مراسمی است که در مسجد چهارمردان برگزار می شود.

لطفی با تاکید بر برگزاری جشنواره سرود در استان قم گفت: تکریم و تجلیل از خانواده شهدا به عنوان یک حرکت فراگیر از دیگر برنامه های دهه فجر امسال است.

وی با اشاره به حرکت پرچم برافراشته ها ادامه داد: جنبش پرچم مردمی، شهید قدرت از برنامه های دهه فجر است که در آن پرچم ایران بر درب هر خانه ای نصب می شود. شهید.”

دیدگاهتان را بنویسید