لیست محبوب ترین گوشی های هوشمند این هفته 12 بهمن / 10 گوشی محبوب هفته

به گزارش موج نیوز، اخیراً نیمی از گوشی های حاضر در لیست محبوب ترین های هفته در این رتبه بندی قرار گرفته اند که از جمله آنها می توان به شیائومی ردمی نوت 11 پرو اشاره کرد که با دو پله سقوط از پرچمدار سامسونگ به مقام اول دست یافت.

به گزارش جی اس ام آرنا، چندین رویداد تاثیر بسزایی در رتبه بندی محبوب ترین گوشی های این هفته داشتند، اما مهم ترین آن ها اولین نسخه جهانی ردمی نوت 11 بود.ردمی نوت 11 پرو 5G سرانجام سامسونگ گلکسی اس 21 FE را ارسال کرد. ، که از ابتدای سال جدید در صدر جدول قرار داشت، مقام های بعدی.

Redmi Note 11 Pro و Redmi Note 11 نیز به ترتیب در رتبه های چهارم و پنجم لیست قرار دارند.

گوشی دیگری که به تازگی به لیست محبوب ترین ها اضافه شده است، نماینده سامسونگ است. افشای اطلاعات جدید از سری گوشی های گلکسی اس 22، علاقه مصرف کنندگان را به گلکسی اس 22 اولترا افزایش داده است تا جایی که اکنون این گوشی در رتبه دوم محبوب ترین ها قرار می گیرد. Galaxy S21 FE در جایگاه سوم قرار دارد.

OnePlus 10 Pro در جایگاه ششم قرار دارد و پس از آن سامسونگ گلکسی A52s و iPhone 13 Promex قرار دارند.

شیائومی 12 پرو نیز به رتبه نهم سقوط کرد، در حالی که آخرین لیست جیونی جی 13 پرو با ظهور آیفون و سیستم عامل هماهنگ بود. با حذف 9 گوشی فیلم پرو پلاس به همراه سه گوشی شیائومی و گلکسی A12 سامسونگ از لیست این هفته، شاهد 5 گوشی جدید نسبت به هفته قبل هستیم.

  اطلاعات نوشت: انتقاد از گزارش های وین

دیدگاهتان را بنویسید