قرارگاه خاتم الانبیاء: هیچ برنامه ای برای کاشت و تولید برنج نداریم

خبر عجیب

شفقنا- روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) اعلام کرد: این قرارگاه برنامه ای برای ورود به عرصه کاشت و تولید برنج در کشور ندارد.

به گزارش شفقنا به نقل از روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص)، پس از انتشار خبری در رسانه های مختلف مبنی بر انعقاد قرارداد بین قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) و وزارت جهاد کشاورزی. جهاد تولید برنج در کشور روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) ضمن تکذیب موضوع، گفت: با وجود اینکه دغدغه امنیت غذایی در کشور یکی از سیاست ها و راهبردهای اصلی قرارگاه است، اما این مجموعه با ساخت و ساز این موضوع را دنبال می کند. زیرساخت های موجود در بخش کشاورزی و بهبود بهره وری در این حوزه و هیچ برنامه ای برای واردات و یا تولید برنج در کشور ندارد.

بر اساس تفاهم نامه اخیر قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) و وزارت جهاد کشاورزی، پروژه های مختلفی شامل احیای اراضی، تکمیل و اجرای شبکه های آبیاری، زهکشی، تجهیزات و احیای شبکه و ساخت و ساماندهی زیرساخت ها و آب است. منابع خاک در برخی از استان های کشور در دستور کار قرار دارد که منجر به بهره وری بیشتر زمین های کشاورزی و افزایش تولید در این بخش می شود.

خبر قبلیسردار تنگسیری: آمریکایی ها حق ورود به آب های ایران را ندارند
خبر بعدیرشیدان اعلام کرد: 4 هزار و 300 نفر برای اعزام به سوریه پیش ثبت نام کرده اند

  اعتماد نوشت: چین، روسیه و نظم بین المللی

دیدگاهتان را بنویسید