فضای آزاد کشتی های کروز در مازندران کاملا محسوس است

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، رزاق ولی پور در حاشیه برگزاری نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران در گفت و گو با خبرنگار موج، با اشاره به اینکه امسال میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران در این نمایشگاه بسیار برجسته به نظر می رسد، اظهار کرد: در این نمایشگاه شاهد حضور گسترده مردم در این نمایشگاه هستیم. رویداد گردشگری ساری 2022 و فکر می کنم اگر بتوانیم این حوزه را به خوبی معرفی کنیم، می توان کارهای بزرگتری برای جذب گردشگر و ایجاد اشتغال انجام داد.

وی با بیان اینکه اداره کل گردشگری مازندران تلاش های بسیار خوبی در این زمینه داشته است ادامه داد: مشکلی که در حوزه گردشگری مازندران وجود دارد نگاه به این صنعت است که باید تغییر کند.

رئیس هیئت مدیره مجتمع تفریحی ساحلی قناری گفت: موقعیت آزاد قایق های تفریحی کروز این موضوع در مازندران بسیار احساس می شود، اما نگرانی هایی نیز در مورد سرمایه گذاری وجود دارد که در این مسیر با چالش هایی مواجه خواهد شد و بنابراین نباید کاری به سرمایه گذاری در حال فعالیت در استان داشته باشد و اجازه دهد او طبق مقررات به فعالیت خود ادامه دهد.

وی بیان کرد: کشتی های تفریحی در همه جای دنیا وجود دارند و اشتغال زایی و حتی درآمدزایی دارند، بنابراین اگر این ابزار را داشته باشیم می توانیم شمال دریای خزر را به قسمت جنوبی و سالانه تعداد زیادی مسافر و گردشگر متصل کنیم. باید حرکت کنم، اما نگرانی هایی برای من به عنوان یک سرمایه گذار وجود دارد که باید به آنها رسیدگی شود.

  جاده هراز از دو جهت مسدود است

ولی پور گفت: امیدواریم بتوانیم بسترهای جدیدی را در بخش ایجاد کنیم. گردشگری مازندرانبیشتر سرمایه به استان سرازیر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید